Tragiczna informacja wstrząsnęła fanami. Niestety, nie żyje wielki gwiazdor

Tragiczna informacja wstrząsnęła fanami. Niestety, nie żyje wielki gwiazdor Źródło: unsplash.com Prateek Gautam

Johnny Mandel nie żyje. Informacja o jego śmierci zupełnie wstrząsnęła fanami. Nikt nie przypuszczał, że tak wielka gwiazda może odejść tak nagle. Kondolencje dla krewnych i przyjaciół napływają z każdej strony.

Johnny Mandel to postać, której z całą pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Niezwykły człowiek, ambitny, pełen pasji, zdeterminowany do osiągnięcia celów, jednocześnie empatyczny i z nieprawdopodobnym poczuciem humor - taki własnie był i takim zapamiętają go wszyscy, którzy dostąpili zaszczytu jego poznania. Ogromna strata dla całego świata artystów. 

Wyjątkowo smutna informacja obiegła media. Nie żyje Johnny Mandel 

Mandel odszedł nagle, co uniemożliwiło godne pożegnanie wielu jego bliskim. Wybitny kompozytor, zdobywca Oscara, pięciu statuetek Grammy, a także twórca jednego z najbardziej popularnych motywów muzycznych znanych z telewizji, czyli czołówki z serialu "M.A.S.H", zmarł w wieku 94 lat. Jak podaje Gazeta.pl, pierwszą osobą, która przekazała smutną informację, był jego przyjaciel, Michael Feinstein, publikując w mediach wpis. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Drogi przyjaciel i niesamowity kompozytor, aranżer i wszechstronnie utalentowany Johnny Mandel właśnie zmarł. Świat nie będzie już taki sam bez jego poczucia humoru, dowcipu i kpiącego spojrzenia na życie i ludzkość. Nie da się go z nikim porównać, nikt nie potrafi komponować i aranżować jak on. Będzie nam go bardzo brakowało. Uczcijmy go słuchając jego muzyki. Tego by chciał - pisał Feinstein. 

Dotychczas nie podano dokładnych przyczyn zgonu. Znane twarze licznie żegnają wybitnego kompozytora za pośrednictwem w mediów. Swój wpis postanowił zamieścił jeden z popularniejszych znanych kanadyjskich artystów, Michael Buble. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Siedmiu żołnierzy dopadło i wykorzystało 12-letnią dziewczynkę. Szczegóły zdarzenia są przerażające

- Ze smutkiem przyjąłem wiadomość, że odszedł mój osobisty bohater, Johnny Mandel. Był geniuszem i jednym z moich ulubionych twórców piosenek, aranżerów, a także osobowości - pisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News