John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi

John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi Źródło: instagram.com/johnwickmovie

John Wick 3 - kilka dni temu odbyła się światowa premiera trzeciej części filmu sensacyjnego z Keannu Reevesem w głównej roli. Czym tym razem zaskoczy nas fabuła filmu? Mściwy zabójca najwidoczniej jeszcze nie odnalazł spokoju i ma porachunki, które musi samotnie załatwić. No właśnie, samotnie? Chyba nie od końca, ponieważ w obsadzie produkcji pojawia się również Halle Berry.

John Wick 3 - czym zaskoczy nas produkcja filmowa w kolejnym wydaniu? Pierwsza część miała swoją premierę w 2014 roku i opowiadała o płatnym zabójcy, któremu po stracie żony pozostał jedynie pusty dom i pies, prezent od ukochanej.

W czasie brutalnej napaści włamywacze kradną samochód głównego bohatera, a co gorsza mordują jego pupila. John Wick poruszy niebo i ziemię, żeby znaleźć sprawców i wymierzyć im należytą karę. 

John Wick 3. Kiedy premiera na świecie i w Polsce?

Światowa premiera trzeciej części Johna Wicka odbyła się 10 maja, już teraz można obejrzeć produkcję z Keannu Reevesem w roli głównej w polskich kinach na pokazach przedpremierowych. Oficjalna premiera już 17 maja. 

Jak możemy wyczytać z opisu, film będzie skupiał się na dalszych losach postaci Johna Wicka, który zabijając członka Wysokiego Stołu, wydał na siebie wyrok śmierci. Został wydalony z tajnej organizacji płatnych zabójców i nie pozostaje mu nic innego, jak tylko wypowiedzieć im wszystkim wojnę, zanim zrobi to druga strona.

Obsadę hollywoodzkiej produkcji w tej części zasili oscarowa aktorka Halle Berry. Inni aktorzy, którzy występują obok niej i Keane Reevesa, to między innymi: Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick oraz Mark Dacascos.

John Wick 3 - trailer. Zwiastun robi wrażenie

Już sam zwiastun filmu robi wrażenie, nie zabraknie scen walki pomiędzy bohaterami i ich wrogami. John Wick 3: Parabellum jest naszpikowany genialnie nakręconymi scenami akcji, które tak bardzo pokochali widzowie na całym świecie w dwóch poprzednich częściach.

Główny bohater wyjeżdża z kraju, by wyrównać swoje rachunki. Za jego głowę wyznaczona jest wysoka nagroda, więc w pościg za nim ruszają najlepsi z najlepszych. Na swojej drodze spotyka tajemniczą piękność, która najwidoczniej również planuje go zabić. Czy John Wick ma jeszcze jakiś żywych sojuszników?

 - Praca z nim to prawdziwa przyjemność, bo Keannu nie uznaje półśrodków - zawsze idzie na całość i daje z siebie wszystko. Niezależnie od tego, czego się od niego wymaga, dla Keannu nie ma rzeczy niemożliwych, a to naprawdę rzadkość w dzisiejszym kinie - mówił reżyser Chad Stahelski.

 

  1. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
  2. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
  3. Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające
  4. Daenerys Targaryen pierwsza tego imienia... i co dalej? Wszystkie tytuły Królowej Smoków
  5. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News