Niestety, legendarny muzyk przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał 63 lata

Niestety, legendarny muzyk przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał 63 lata Źródło: Pixabay _Alicja_

Joey Image był jedną z gwiazd punk rocka. Niestety potwierdzono smutne informacje o jego śmierci. Perkusista zmarł w wieku 63 lat. Ostatnie lata zmagał się z ciężką chorobą. Po opublikowaniu tej przykrej wiadomości środowiska muzyczne z całego świata zaczęły przesyłać kondolencje. Doniesienia potwierdził portal Radio Zet.

Joey Image był znanym perkusistą punk rockowego zespołu Misfits. Wciąż nie podano oficjalnej przyczyny zgonu artysty, jednak w mediach od dawna krążyły informacje na temat ciężkiego stanu zdrowia muzyka. Image w ciągu ostatnich lat życia zmagał się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano u niego w 2016 roku. Dzisiaj fani żegnają swojego idola.

Świat punk rocka będzie jeszcze długo opłakiwał dzień, w którym odszedł Joey Image. Perkusista był znany głównie jako członek zespołu Misfits, do którego dołączył pod koniec lat 70. Artysta jednak nie unikał współpracy z innymi muzykami. Image udzielał się także w projektach takich bandów jak Human Buffet, The Undead, The Strap-Ons, czy  The Bell Ringers.

Joey Image nie żyje

Joey Image, właściwie Joey Poole, w 2016 roku dowiedział się, że jest ciężko chory. Perkusista usłyszał od lekarzy bardzo poważną diagnozę. Okazało się, że cierpi na nowotwór wątroby. Zdaniem specjalistów jedyną szansą na powrót do zdrowia artysty był przeszczep wątroby. Po pojawieniu się tej dramatycznej informacji w mediach ruszyła specjalna zbiórka na skomplikowaną operację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

Po 4 latach walki z chorobą Joey Image zmarł w wieku 63 lat. Chociaż od dawna było wiadomo, że artysta walczył z nowotworem wątroby, wciąż nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci. Perkusistę pożegnali już członkowie zespołu Misfit, publikując kondolencje w mediach społecznościowych. Image zmarł 1 czerwca. Niedługo później w sieci pojawiły się archiwalne zdjęcia z koncertów.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki w żałobie, nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Po tym, jak potwierdzono, że Joey Image nie żyje, muzycy zaczęli składać kondolencje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Według wielu fanów perkusista miał nieoceniony wkład w rozwój punk rocka oraz brzmienie zespołów, z którymi występował. Niedawno pisaliśmy również o młodym i utalentowanym aktorze, który zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Właśnie podali informacje o finansowej pomocy dla poszkodowanych przez pandemię. Już wiadomo, kto się załapie
  4. Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu
  5. Za kilogram truskawek możesz zapłacić jedynie 5 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News