Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani

Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani Źródło: screenshot/TTV

Joasia Wielocha była jedną z najpopularniejszych osób w Chłopakach do wzięcia. Ostatnio zwróciła uwagę spektakularną zmianą wizerunku, a fani programu nadal śledzą jej losy. Zwrócili uwagę na bardzo istotne zdanie, jakie wypowiedziała. Czyżby show Polsatu było wyreżyserowane?

Joasia Wielocha słynie ze swoich wypowiedzi, które nie raz bawiły widzów. Prostolinijność i silne uczucie do Szczeny sprawiły, że kobieta stała się chyba najbardziej rozpoznawalną osobą z Chłopaków do wzięcia. Trzeba przyznać, że oczarowała znaczną część Polaków. Teraz fani obawiają się, że wszystko było ustawiane przez reżysera. Czyżby Asia powiedziała za dużo?

Joasia Wielocha się wygadała?

Na jednym z kanałów w serwisie Youtube można zobaczyć, jak Joasia Wielocha jest przygotowywana do sesji fotograficznej. Podczas czesania i malowania udzielała nieoficjalnego wywiadu, w którym chętnie odpowiadała na wszystkie, nawet nieco dziwne, pytania. Jedno z nich dotyczyło bólu zęba. To odwołanie do jednego z odcinków Chłopaków do wzięcia, gdzie Asia uznała, że jest w ciąży, bo boli ją ząb, co uznała za wiarygodny objaw.

Uczestniczka programu od razu postanowiła wykorzystać sytuację, by opowiedzieć, jak było według niej naprawdę. Wygląda na to, że się zapomniała i wygadała największy sekret show. Producenci mogą uznać, że powiedziała za dużo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Telewizja mi kazała tak powiedzieć o tym zębie. My realizujemy w kontraście z "Kiepskimi" i tam u nich jest śmiesznie, a u nas było smutno i ponuro. [...] A tak naprawdę wyszłam na idiotkę, a nią nie jestem - wyjawiła.

Joasia Wielocha rozczarowała fanów

Wypowiedź Asi z pewnością jest rozczarowaniem dla wiernych fanów Chłopaków do wzięcia. Zapewne wierzyli, że wszystko, co widzą na swoich ekranach, to prawdziwe życie Szczeny, Jarusia czy Bandziora. Joasia Wielocha jednak dała do zrozumienia, że tylko realizują pewien scenariusz, aby zadowolić widzów Polsatu. Jeśli jej wierzyć, to nawet niektóre kwestie są pisane specjalnie dla poszczególnych uczestników.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Trzeba jednak pamiętać, że wypowiedź o związku bólu zęba i ciąży była ogromną kompromitacją dla uczestniczki, a internauci nie przestawali kpić z jej niewiedzy. Bardzo możliwe, że Joasia Wielocha postanowiła wykorzystać niezręczne pytanie do podratowania własnego wizerunku, specjalnie kłamiąc na temat Chłopaków do wzięcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Nie żyje Wojciech Wójtowicz. Okoliczności śmierci są okropne, w sieci pojawiły się zdjęcia
  5. Tragiczny początek ferii. 11 osób nie żyje, ponad 200 rannych

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News