Asia z Chłopaków do wzięcia była w ciąży ze Szczeną? Przed kamerami wyznała całą prawdę, reakcja Ryśka poraża

Asia z Chłopaków do wzięcia była w ciąży ze Szczeną? Przed kamerami wyznała całą prawdę, reakcja Ryśka poraża Źródło: kadr programu "Chłopaki do wzięcia"

Joasia Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" była w ciąży ze Szczeną? Widzów wbiło w fotel, gdy usłyszeli wyznanie partnerki bohatera, on sam nie ukrywał swoich emocji.

Joasia Wielocha znana jest jako partnerka Ryśka zwanego Szczeną z "Chłopaków do wzięcia". Ich związek był dla widzów dość niespodziewany tym bardziej, że spokojnie można go określić pełnym wzlotów i upadków, a tych drugich zdaje się nawet nieco więcej. Wielbiciele pary przeżyli prawdziwy szok, gdy pojawiły się pogłoski, że ci spodziewają się potomka.

Joasia Wielocha w ciąży z Ryśkiem? Przed kamerami zdradziła całą prawdę

Rysiek i Joasia Wielocha to zdecydowanie najbardziej charyzmatyczne, delikatnie określając, postacie "Chłopaków do wzięcia". Uczucie między nimi narodziło się niemal z dnia na dzień, jednak już od samego początku wydawali się być sobie naprawdę bliscy, a Asia nie ukrywała, że nie wyobrażała sobie życia bez ukochanego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przy tak silnym uczuciu, jakie ich połączyło, nie powinno dziwić, że para może spodziewać się dziecka. Tymczasem, widzowie Polsatu długo nie mogli uwierzyć w pogłoski, a słowa Asi, która potwierdziła swoją ciążę, wprawiły ich w jeszcze większe osłupienie. Trudno jednak wysnuć, czy szokujący jest dla nich sam błogosławiony stan bohaterki czy to, w jaki sposób się o nim dowiedziała. na pewno zapamiętają ten odcinek show na długo, a zwłaszcza powalającą wypowiedź uczestniczki.

- Teraz jestem w ciąży i to jest już pewne, bo boli mnie ząb. Jak boli kobietę ząb, to kobieta jest w ciąży i to odczuwa, a ja te bóle odczuwam. Nie robiłam testów, nie robię testów, nie ufam testom, bo kłamią - wyznała przed kamerami.

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Na szczęście Asia nie kazała fanom długo czekać na informacje jak zareagował jej ukochany. Reakcja Rysia jest wręcz porażająca i ujawnia, że wewnątrz jest naprawdę wrażliwym mężczyzną. To może być porażające odkrycie dla widzów, bowiem Szczena wydaje się być raczej szorstkim mężczyzną.

- Rysio nie może w to uwierzyć, aż mu łzy poleciały, że albo będzie córka albo będzie syn - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News