Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczęki

Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczęki Źródło: Instagram

Joasia Wielocha powiedziała w końcu "dość" i zdecydowała się wyrzucić z siebie to, co od dawna leżało jej na sercu. Fani po przeczytaniu jej wpisu byli zszokowani, znana z programu "Chłopaki do wzięcia" partnerka Rysia użyła obelżywych słów.

Joasia Wielocha w końcu pękła - nie mogła znieść hejtu kierowanego pod jej adresem. Postanowiła też raz na zawsze wyjaśnić, jak wygląda sytuacja między nią a Rysiem - "Szczeną". Fani bowiem pisali, że rzekomo Rysiek nie chce mieć z nią nic wspólnego, a ich związek to fikcja.

Joasia Wielocha pokazała swoje gniewne oblicze. Już nie wytrzymała, wytknęła wszystko swoim "fankom"

Asia z "Chłopaków do wzięcia" po zakończeniu programu przeszła przede wszystkim zaskakującą metamorfozę. Fani zastanawiali się nad tym, jak jej się wiedzie poza ekranem. Okazuje się, że Joasia Wielocha znalazła swoje 5 minut - zmieniła styl ubierania się i wizaż, a także skorzystała z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Na grupie fanów programu znalazły się jednak kobiety, które nie szczędziły jej przytyków i rozsiewania plotek. Dyskusji został również poddany wątek związku z Rysiem.

- "Chłopaki do wzięcia - fani programu" - ta grupa to dno i metry mułu. Oceniacie ludzi, widząc tylko fragment ich życia.... Śmiejecie się ze mnie i Rysia, a wy to macie idealne związki? Każda z was urodziła się jako hrabianka, a na tej zje***ej grupie jest po prostu z nadmiaru wolnego czasu. Siedzicie na tej grupie jak kwoki na jajach, kpiąc z innych, w międzyczasie czekacie na swoich mężów pijaków, którzy tłuką was w gęby i zdradzają na lewo i prawo. I lżej jest wam kiedy zobaczycie, że w moim życiu też nie jest za wesoło, wtedy możecie się cieszyć moją krzywdą i dalej uważać, że wasz świat jest bez skaz - napisała Joasia Wielocha na swoim profilu na Facebooku.

"Jestem z Rysiem cały czas, czy to się komuś podoba, czy nie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joasia Wielocha postanowiła utrzeć nosa "fankom" i zarzuciła im, że po prostu mają swoje nudne życie, dlatego szukają rozrywki gdzie indziej, chcąc je nieco "ubarwić". Asię z "Chłopaków do wzięcia" mocno denerwuje to, że wszyscy szukają sensacji w jej związku z Rysiem. Spotkała się ze słowami nienawiści - mimo, że jest osobą poniekąd publiczną, to nie ma zamiaru dłużej znosić niezdrowego zainteresowania swoją osobą.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki Pięknych i Młodych poraża, wiadomo już kto zaczął

- Karma wraca, więc piszcie dalej źle o wszystkich, (gdy mąż leży na***any na łóżku) i macie chwilę na obrzucenie innych gó**em, żal mi was, że nie mając własnego życia, wpieprzacie się z buciorami w cudze. Jestem z Rysiem cały czas, czy to się komuś podoba czy nie, bo nie żyjemy dla was, tylko dla siebie. Czy któraś z was daje mi jeść lub dach nad głową?? Nie, więc zamiast prać moje brudy, to upierzcie swoje najpierw i odkurzcie własne kąty, bo ja nie wnikam w wasze życie, ale wy w moje aż za bardzo, wstyd po prostu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News