Joanna Szczepkowska odkryła rodziną tajemnicę
youtube.com Wstep Wolny
Weronika Wasiak - 3 Maja 2020

Joanna Szczepkowska po latach odkryła wielką rodzinną tajemnicę. Porażająca prawda w końcu wyszła na jaw

Joanna Szczepkowska zdecydowała skorzystać z propozycji wydania autobiografii, której pierwszy rozdział poświęciła rodzinie. To w nim właśnie ze szczegółami opisała tajemnicę, którą odkryła dopiero po wielu latach. Jak sama przyznała, zupełnie nie spodziewała się, że może czegoś takiego dowiedzieć się o swoich najbliższych.

Choć Joanna Szczepkowska przede wszystkim jest znana ze szklanego ekranu, na swoim koncie ma szeroki wachlarz umiejętności i ciekawych doświadczeń. 66-letnia aktorka również fotografuje, reżyseruje, rysuje, a także pisze sztuki teatralne, powieści, wiersze oraz felietony. Kobieta wielu talentów wydała również na światło dzienne autobiografię, a o jej powstaniu szerzej opowiedziała na łamach Pomponika. W rozmowie z dziennikarzem szczerze odniosła się do rodzinnej tajemnicy, jaką podzieliła się w swojej twórczości.

Pogrzeb i piesPies przyszedł na pogrzeb swojego pana. Chwilę później wydarzyła się niesamowita rzecz, żałobnicy nie wierzyli własnym oczomCzytaj dalej

Przez lata nie miała o niczym pojęcia. Joanna Szczepkowska o rodzinnej tajemnicy

Na łamach Pomponika Joanna Szczepkowska wprost przyznała, iż według jej początkowych założeń, pisanie rozdziału autobiografii poświęconemu rodzinie miało trwać dwa tygodnie. Tymczasem odkrywanie coraz większych sekretów zajęło jej aż 5 lat. Jak sama zdradziła, od zawsze była przekonana, że jest Polką z krwi i kości, a tymczasem przypadkiem dowiedziała się, jakie naprawdę są jej korzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata poszedł do lekarza z kataremTata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

- Jak zaczęłam szperać w rodzinnych dokumentach, to dwa tygodnie zamieniły się w 5 lat. Jeździłam po Polsce, po Ukrainie - prawdziwe wyprawy, zważywszy na to, że nie prowadzę - odkrywając coraz więcej rodzinnych tajemnic. Byłam pewna, że jestem taką Polką od Mieszka I, a tymczasem moje korzenie są polsko-żydowsko-ukraińskie - mówiła w rozmowie opublikowanej na portalu Pomponik.

To jednak nie był koniec rodzinnych tajemnic. Niespodziewanych faktów dowiedziała się również o swoim dziadku, Janie Parandowskim, humaniście, prezesie polskiego PEN Clubu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

- Był specyficznym człowiekiem. W słowie dziadek jest coś potulnego, domowego, tymczasem on nigdy nie był takim dziadkiem. To był zawsze pisarz. Siadał i obserwował, bardzo rzadko coś mówił - opisuje dodając, że przypadkiem dowiedziała się również o jego pierwszym małżeństwie ze starszą o 14 lat pisarką Aurelią Wyleżyńską. Okazuje się, że matka do końca swoich dni skrywała przed Szczepkowską prawdziwe pochodzenie obawiając się, że spotka ją za to zbyt wiele złego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Niewiarygodne wieści dla emerytów. Ekspert jest przekonany, czeka ich rekordowo wysoka podwyżka
  4. Nowe ognisko choroby w dużym, polskim mieście. Lawinowy przyrost chorych, lepiej uważać
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News