Joanna Senyszyn – barwna polityk, od lat związana z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Niestety, ostatnio los nie był łaskawy dla kobiety. Wypadek samochodowy posadził barwną, byłą parlamentarzystkę na wózku inwalidzkim. Jak się okazuje, kobieta zaplanował własny pogrzeb.

Joanna Senyszyn przez lata była jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskich ugrupowań lewicowych. Słynąca z kontrowersyjnych i barwnych wypowiedzi polityk i tym razem postanowiła zadziwić swoich miłośników i wyborców. Mowa o pogrzebie eksposłanki.

Joanna Senyszyn na skraju?!

Ostatnią, niepokojącą wiadomością o członkini Sojuszu Lewicy Demokratycznej był drastyczny wypadek samochodowy. Pochodząca z Pomorza polityk od czasu incydentu znajduje się na wózku inwalidzkim. Nie zweryfikowało to jednak planów samej Senyszyn, która planuje startować w nadchodzących wyborach samorządowych.

O wielkim zdziwieniu mogą mówić za to wyborcy polityk, która na jednym z wideo w social mediach Pomorskiego SLD postanowiła wesprzeć jednego z kandydatów ze swojego regionu. Jak sama mówiła, chciałaby, żeby to on wygłaszał mowę na jej pogrzebie.

Polityk SLD tylko żartowała?

Wszystko wskazuje na to, że pogłoski o śmierci, albo złym stanie zdrowia są tylko żartem ze strony polityk. Parlamentarzystka w swoim, humorystycznym stylu odnosi się z dystansem do wypadku, którego jest ofiarą. Osoba, o której Joanna Senyszyn wspomina i promuje, jest Jarosław Graziadei-Darmas.

Ten, jak powiedziała kobieta, jest mistrzem świeckiej ceremonii pogrzebowej i nie wykluczyła, że to właśnie młody polityk SLD będzie wygłaszał przemówienie na jej pogrzebie. Tym samym Senyszyn, która od czasu wypadku porusza się na wózku inwalidzkim, po raz kolejny udowodniła, że ma spory dystans do swojej osoby.

A co na temat potencjalnego prowadzenia ceremonii pogrzebowej partyjnej koleżanki sądzi Jarosław Graziadei-Darmas?

– Mam nadzieje, iż pani profesor jeszcze przez wiele lat będzie cieszyła się dobrym zdrowiem, bo jest potrzebna polskiej polityce – powiedział w rozmowie z Fakt24 kandydat na radnego.

Dopytywany, czy zgodziłby się poprowadzić pogrzeb w razie zajścia takiej potrzeby, odpowiedział dyplomatycznie. – To trudne pytanie, ale gdyby sytuacja do tego zmusiła to wypełniłbym wolę pani profesor – przekazał Fakt24 Graziadei-Darmas, życząc jednocześnie Senyszyn wiele zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Joanna Senyszyn wciąż aktywna

Joanna Senyszyn, jak pokazują jej ostatnie działania, jest w formie. Szczególnie na jej facebookowym profilu znaleźć można wiele treści, które wskazują na to, że ani myśli rozstawać się z polityką.

– Świeckie państwo, miasto i urzędy to ważny postulat, co potwierdza moje doświadczenie zawodowe. Dziękuję za poparcie! – napisała na swoim profilu Facebookowym polityk

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura pierwszej damy bardzo niska! W sprawę niespodziewanie zamieszany Komorowski
  2. Zbigniew Ziobro otwarcie sprzeciwia się Radzie UE. Wszystko przez ruch LGBT
  3. Andrzej Duda usłyszał miażdżace zarzuty! Stanie przed Trybunałem Stanu?!
  4. Makijaż dla szatynki. Jak wydobyć naturalne piękno?
  5. Staruszek zrobił coś niesamowitego dla bezpańskiego psa! Film robi furorę w sieci

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]

Zobacz również