Poważna operacja Joanny Senyszyn. "Przede mną narkozowy odlot"

Poważna operacja Joanny Senyszyn. "Przede mną narkozowy odlot"

Joanna Senyszyn poinformowała za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego, że jest zmuszona przejść poważną operację. To kolejny zabieg polityk po wypadku, któremu uległa kilkanaście miesięcy temu. Chociaż sytuacja zdrowotna działaczki nie jest najlepsza, wciąż nie opuszcza jej dobry humor oraz pozytywne nastawienie.

Joanna Senyszyn jakiś czas temu pechowo upadła podczas kolacji w domu przyjaciółki. Niestety wypadek odcisnął na jej zdrowiu ogromne piętno, chociaż sama zapewne się tego nie spodziewała. Złamała bowiem kość łonową, krzyżową, miednicę, a także udo, co przykuło ją do łóżka. Polityk szybko poddała się więc operacji oraz rehabilitacji, które na razie nie sprawiły, że jest w stanie poruszać się o własnych siłach z powodu kolejnego, nagłego upadku.

Joanna Senyszyn o swoich poważnych problemach zdrowotnych

- W maju już dobrze sobie radziłam, pojechałam na turnus rehabilitacyjny. 10 czerwca wróciłam, lekarze kategorycznie kazali odrzucić mi kule i... pierwszego dnia się przewróciłam i złamałam udo tuż poniżej tamtego złamania - opowiedziała jakiś czas temu Joanna Senyszyn w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". - Mówi się, że bomba dwa razy nie trafia w to samo miejsce. A jednak trafia. Teraz myślę, że juz wyczerpałam pulę nieszczęść - dodała w tej samej rozmowie.

Joanna Senyszyn przejdzie kolejną, poważną operację

14 lutego polityk poinformowała, że jest zmuszona przejść kolejną operację, która ma umożliwić jej swobodne poruszanie. Działaczka opisała sytuację w humorystycznym poście na jednym z portali społecznościowych. Po jego wydźwięku domyślać się można, iż mimo przeciwności wciąż nie opuszcza jej dobry nastrój i pozytywne nastawienie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Kochani, zaraz wiozą mnie na operację. Trzecią w ciągu ostatniego roku, żebym wreszcie wstała z inwalidzkiego wózka i z jeszcze większą energią robiła porządki w polskiej polityce. Jesień będzie nasza i maj też. Przede mną narkozowy odlot, przed Wami walentynkowy. Do jutra - napisała Joanna Senyszyn na swym koncie na Twitterze. Pod postem polityk na popularnym portalu społecznościowym szybko zaroiło się od pozytywnych życzeń oraz słów wsparcia. Na informacje dotyczące tego, jak Senyszyn będzie się czuła po operacji oraz czy rzeczywiście przyniesie ona pozytywne, pożądane skutki, sympatycy działaczki będą musieli jeszcze oczywiście poczekać. Joanna Senyszyn Fot. Twitter/Joanna Senyszyn ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  2. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  3. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  4. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  5. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News