Profesor bardzo ostro o Kaczyńskim. "Ile razy rżnięty?"

Profesor bardzo ostro o Kaczyńskim. "Ile razy rżnięty?"

Joanna Senyszyn wielokrotnie wzbudzała swoimi wypowiedziami burzę w mediach. Profesor jest bardzo ostra w swoich wypowiedziach, często oceniając bieżące wydarzenia na scenie politycznej. Tym razem emocje wzbudziła jej wypowiedź na temat Jarosława Kaczyńskiego.

Joanna Senyszyn zazwyczaj swoje wypowiedzi opiera na swoich poglądach, które są najczęściej zgoła odmienne od powszechnie przyjętych. Tym razem jednak znana aktywistka społeczna postanowiła nie odnosić się do swoich poglądów, skomentowała natomiast sprawę, która w ostatnich dniach przyćmiła pozostałe wydarzenia w polskiej polityce. Ponownie nie obyło się bez ostrych słów, a komentarze obserwujących nie wskazują jednoznacznie na pełną zgodę ze słowami działaczki. Profesor zdecydowała się zamieścić na swoim Twitterze komentarz dotyczący afery związanej ze spółką Srebrna, w którą zamieszany jest sam Jarosław Kaczyński.

Joanna Senyszyn ponownie wzbudza kontrowersje

- W związku z ujawnionymi taśmami, prezydent Duda, premier Morawiecki&company nie wiadomo, po co zapewniają, że ich prezes jest niczym kryształ, czym nieodparcie prowokują pytanie, ile razy rżnięty? Słuszne jest powiedzenie: Boże chroń od przyjaciół, z wrogami sam sobie poradzę - pisze w swoim wpisie była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Obserwujący kobietę wyrażali poparcie, jednak pojawiły się także głosy niezadowolenia wobec słów, jakie wygłosiła Joanna Senyszyn. - Wydaje się im że jak tysiąc razy powtórzą brednie to się stanie faktem. Myślenie dla nich to cierpienie - pisze jeden z obserwujących, który zgodził się z jej myślą. - Joaśka, czym ty się tak urżnęłaś? - równie ostro odpowiedział jej jeden z obserwujących, który zajmuje inne stanowisko w tej sprawie. Pojawiły się również takie komentarze, które nie nadają się do cytowania, atakujące nie tylko wypowiedziane zdanie, ale również samą profesor. Póki co była działaczka Zjednoczonej Lewicy nie zdecydowała się na odpowiedź wobec głosu internautów. Przypomnijmy, że skandal związany z działalnością spółki Srebrna związany jest z taśmami ujawnionymi przez dziennikarzy Gazety Wyborczej, które przedstawiły biznesowe powiązania Jarosława Kaczyńskiego. Przedstawione na nich treści zdenerwowały wielu zainteresowanych wydarzeniami w polskiej polityce, stwierdzili oni, że jeden z najważniejszych parlamentarzystów nie powinien zajmować się biznesem w trakcie swojej pracy w Sejmie.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Afera wcale nie cichnie

Awantura związana z działalnością spółki Srebrna nie cichnie, bowiem wciąż pojawiają się nowe informacje związane z jej funkcjonowaniem oraz funkcji, jaką w tym wszystkim pełni przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości. Joanna Senyszyn zasiadała w polskim Sejmie od 2001 do 2009 roku, po czym przed pięć lat zasiadała w ławach Parlamentu Europejskiego. Wcześniej działała w Solidarności, z której odeszła w 1995 roku. Nieskutecznie ubiegała się o reelekcję w wyborach parlamentarnych w 2015 roku z list Zjednoczonej Lewicy. Obecnie wciąż bywa gościem wielu programów telewizyjnych, które opowiadają o bieżących wydarzeniach politycznych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Senyszyn wbiła szpilę katolikom. Chcą ją rozszarpać
  2. Andrzej Duda publicznie o Jarosławie Kaczyńskim. Burza w mediach
  3. Kaczyński ma odejść z polityki? Jednoznaczna odpowiedź Polaków
  4. Okrzyknięto ją "nową Korą". Kim jest Karolina Gibik?
  5. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Twitter Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News