Joanna Schmidt będzie miała poważne problemy. Była Wiceprzewodnicząca Nowoczesnej zmaga się właśnie z poważnymi problemami natury osobistej. Były mąż kobiety twierdzi, że jest w posiadaniu kompromitujących kobietę materiałów. Czy parlamentarzystce grozi prawdziwe niebezpieczeństwo?

Joanna Schmidt znana jest zbudzania niemałych skandali. Kobieta dała się poznać jako kochanka byłego szefa jej ugrupowania, Ryszarda Petru. Romans obojga przemienił się w płomienny związek, który zmusił parę do rozwodów i zostawienia swoich rodzin i małżeństw. Jak twierdzi były mąż posłanki – Paweł Schmidt jego żona ma wiele tajemnic, które mogą położyć cień na jej karierę polityczną. Co skrywa Joanna Schmidt?

Joanna Schmidt. Rozwód kosztuje ją wielkie nerwy

Posłanka koła poselskiego Liberalno-Społeczni obecnie zamieszkuje warszawskie Powiśle wraz z nowym wybrankiem swojego serca Ryszardem Petru. Oprócz zakochanych mieszkanie zamieszkiwane jest przez dzieci Schmidt z poprzedniego małżeństwa. W związku z tym posłanka otrzymuje od swojego byłego męża alimenty, które zdaniem kobiety są za małe.

Mężczyzna żalił się mediom, że polityk chce od niego świadczeń wysokości 5 tysięcy złotych na najstarszą córkę, pomimo tego, że orzecznictwo wskazywało na 3 tysiące mniej. Z racji tego, że roszczenia kobiety padły na rozprawie o charakterze niejawnym, ta złożyła zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

– Wiem, że Joanna Schmidt złożyła kolejny donos na mnie w prokuraturze. Jest to wpisane w szerszy plan niczym nieuzasadnionej agresji przeciwko mnie. Prawda jest taka, że Joanna Schmidt próbuje mi kneblować usta, bo wie, że znam wiele faktów, które są dla niej bardzo niewygodne i chce mnie w ten sposób zastraszyć – powiedział w wywiadzie Paweł Schmidt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bawią do łez! Najgorsze polskie plakaty wyborcze wszech czasów

Co skrywa posłanka?

Mężczyzna twierdzi, że informując o żądanej przez kobietę wysokości alimentów na najstarsze dziecko, nie złamał prawa. Ba, nie zaprzecza, że otworzy się na jeszcze większą współpracę z mediami w celu opowiedzenia historii swojej byłej żony.

– Akurat ta sprawa jest bardzo jednoznaczna, bo ja żadnych informacji dotyczących samego niejawnego procesu nie podaję. Informacje, które zostały ujawnione, dotyczą jej zachowań. Jako że Joanna Schmidt jest osobą publiczną, to wyborcy mają prawo wiedzieć jakiego „posła” wybrali. To nie moja wina, że Joanna Schmidt zachowuje się w sposób, którego się potem sama wstydzi. W każdym razie ta cała sprawa jest bezpodstawna – stwierdził odważnie mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wassermann aż się zagotowała! Tusk wbił ją w ziemię jak kiepa 
  2. Katolicy przecierają oczy ze zdumienia! Oto co Jaruzelski zrobił przed śmiercią 
  3. Andrzej Duda błaga PiS o pomoc. Wyborcy podzieleni jak nigdy 
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie…

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]