Przyłapali gwiazdę TVP! Zdjęcia w sieci wywołały burzę

Przyłapali gwiazdę TVP! Zdjęcia w sieci wywołały burzę

Joanna Moro jest jedną z najpopularniejszych aktorek Telewizji Polskiej. Artystka została właśnie przyłapana w dość intymnych okolicznościach, a jej zdjęcia obiegły cały internet. Sama celebrytka nie będzie jednak zapewne zachwycona.

Moro zasłynęła przede wszystkim dzięki roli Anny German w serialu o życiu piosenkarki. Był on emitowany w stacji TVP, z którą gwiazda jest głównie kojarzona.

Co obecnie dzieje się z aktorką?

W ostatnim czasie Moro zniknęła jednak z mediów. Jak sama zapewnia, nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. - Na brak pracy nie narzekam. Może jest mnie trochę mniej w mediach, ale każdy ma swoje pięć minut. Był moment, że byłam wszędzie. Wiele osób może o tym tylko pomarzyć. Ale już wystarczy. Szum medialny szczęścia nie zapewnia. Dla mnie najważniejsze są rodzina, mąż i dzieci. Chcę mieć dla nich czas - wyznała artystka.

Joanna Moro przyłapana

Co ciekawe, Moro udało się więc znaleźć czas, aby wybrać się z rodziną nad Morze Bałtyckie. Fotoreporterzy przyłapali aktorkę na plaży, kiedy opalała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Zdjęcia wypoczywającej, kuso ubranej aktorki bardzo szybko obiegły sieć. Reakcje internautów okazały się skrajne. Część chwaliła doskonałą figurę Moro, reszta nie powstrzymała się za to od napisania złośliwego komentarza na temat artystki. Joanna Moro Fot. Fakt.pl Joanna Moro Fot. Fakt.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani „Barw szczęścia” w euforii! Do obsady dołączą wielkie gwiazdy
  2. Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie
  3. Maryla Rodowicz nie ma już siły. Wywiesiła białą flagę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News