Studio TVP nagle zamarło. Wszyscy patrzyli tylko na bluzkę Joanny Moro

Studio TVP nagle zamarło. Wszyscy patrzyli tylko na bluzkę Joanny Moro Źródło: instagram/joannamoro.official/

Joanna Moro zagościła ostatnio w studiu TVP i miała do tego naprawdę wyjątkowy powód. Skoro okazja była tak szczególna, to aktorka nie mogła postawić na zwyczajną stylizację. Bluzka, jaką tego dnia wybrała celebrytka, zdecydowanie taka nie była, a co więcej, ciężko było oderwać od niej wzrok.

Joanna Moro pojawiła się w studiu TVP z okazji 4 czerwca. 34-latka świetnie prezentowała się w blasku fleszy, jednak tylko jeden element przykuwał największą uwagę. Aktorka postawiła na dość głęboki dekolt, przez co wszyscy zgromadzeni mieli ogromny problem. Ciężko był bowiem oderwać od niej wzrok.

Joanna Moro i odważna bluzka 

34-latka miała ostatnio okazję wziąć udział w Wielkim Teście TVP z okazji 4 czerwca. Gwiazdy, które również zjawiły się w studiu, mogły wykazać się swoją wiedzą na temat tego święta. Mimo że to wcale nie Joanna Moro zwyciężyła, zdecydowanie zwróciła największą uwagę wszystkich zgromadzonych. 

Nikt nie spodziewał się, że aktorka postawi tego dnia na tak rzucającą się w oczy bluzkę. Aktorka wybrała bowiem top na cienkich ramiączkach w kolorze granatowym, który połyskiwał dzięki licznym cekinom. Nie wzbudzałaby jednak aż tak dużego zainteresowania, gdyby nie dekolt, który w tym przypadku był naprawdę pokaźny.

Gdyby tylko Joanna Moro się schyliła, odsłoniłaby wszystkie swoje kobiece wdzięki. 34-latka może jednak odetchnąć z ulgą, ponieważ do takiej sytuacji nie doszło, a jej biust nie znajduje się teraz na każdym portalu społecznościowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko Moro zaprezentowała głęboki dekolt 

Po dokładniejszym przyjrzeniu się celebrytkom, które również pojawiły się w studiu TVP, można było z łatwością zauważyć, że nie tylko Joanna Moro gustuje w nieco głębszych dekoltach. Swoje piersi wyeksponowała także Anna Gzyra, zakładając długą zieloną sukienkę z rękawem oraz krótszym przodem. 

Sandra Staniszewska również postanowiła tego dnia pochwalić się swoimi wdziękami, zakładając czarną suknię do kostek w grochy i do tego na ramiączkach. Finezyjny dekolt podkreślił wszystkie jej atuty, jednak wciąż pozostał niezwykle subtelny. 

instagram/loli_pop_fashion/

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz   

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu