Tak poruszonej Joanny Mazur jeszcze nie widzieliśmy. Jurorzy aż wstali z miejsc

Tak poruszonej Joanny Mazur jeszcze nie widzieliśmy. Jurorzy aż wstali z miejsc Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Joanna Mazur podzieliła się z Polakami swoją smutną historią i pokazała fatalne warunki, w jakich żyje. Rodacy nie pozostali obojętni na jej krzywdy - postanowili pomóc. Gwiazda podziękowała wszystkim za zaangażowanie tuż przed swoim występem w Tańcu z Gwiazdami.

Joanna Mazur mimo swojej niepełnosprawności osiągnęła bardzo wiele w sporcie - dzięki temu zdobyła tytuł mistrzyni świata. Wielkie osiągnięcia jednak nie uratowały jej przed biedą i niedostatkiem, z którym musiała się zmagać na co dzień. Wyjawienie tej historii spotkało się z ogromnym odzewem ze strony mediów. Od razu zorganizowano pomoc dla sportsmenki.

Zbiórka pieniędzy dla mulitimedalistki zakończona. Dostanie kwotę 150 tysięcy

Historia wybitnej sportsmenki poruszyła Alberta Wójcika, prezesa HGA Media, który bezzwłocznie zorganizował zbiórkę pieniędzy dla niewidomej mulitmedalistki. Rozpromował akcję na portalu Pomagam, a celem było 100 tysięcy złotych.

W akcje zaangażowali się także Robert Janowski i Karol Strassburger, którzy poparli działania Alberta Wójcika. Internauci nie pozwolili długo czekać i już w 48 godzin udało się zebrać pożądaną kwotę. Cel został przesunięty do 150 tysięcy złotych, które udało się zebrać niemal w rekordowym tempie. Cała kwota zostanie przekazana Joannie Mazur przez Alberta Wójcika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joanna Mazur podziękowała Polakom za pomoc. Bardzo wzruszające słowa

Jeszcze przed swoim występem Joanna Mazur postanowiła podziękować wszystkim Polakom za pomoc, jakiej jej udzielili. Powiedziała, że sama nie była w stanie uzyskać pomocy, bo wszystko, co osiągnęła w sporcie i w życiu, zawdzięcza tylko sobie. Nie lubi przez to zwracać się do innych, dlatego spontaniczna akcja bardzo ja wzruszyła. Nie spodziewała się, że Polacy potrafią się tak zjednoczyć, by sprawić komuś radość.

Także Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović podziękowali wszystkim, którzy wsparli akcję pomocy sportsmence.

Zaskakujące były także przeprosiny, jakie wypowiedziała. Multimedalistka stwierdziła, ze nie chciała, aby ktokolwiek czuł litość wobec niej, a jeśli tak było, to bardzo przeprasza, bowiem nie znosi tego uczucia.

Joanna Mazur dostałą także klucz do nowoczesnego mieszkania, które będzie mogła zająć prawdopodobnie już w tegoroczne lato. Uczestniczka nie mogła ukryć łez radości i wzruszenia, a jurorzy wstali z miejsc, by na stojąco nagrodzić oklaskami wszystkich, którzy wspomogli gwiazdę.

- Niezwykła jest siła telewizji i siła ludzkich serc - podsumował Krzysztof Ibisz.

Tak wielkiego poruszenia w programie jeszcze nie było. Sportsmenka była szczerze wzruszona i wyraźnie szczęśliwa, podobnie jurorzy. Ten przykład pokazuje, jak wielka jest moc pomagania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorota Wellman umawiała się z dużo starszym chłopakiem. „To nie było dobrze widziane”
  2. Elżbieta Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Co się dzieje z gwiazdą „Trędowatej”?
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News