Joanna Mazur w wyjątkowo bolesnym wywiadzie. Nie pamięta, jak wygląda twarz jej mamy

Joanna Mazur w wyjątkowo bolesnym wywiadzie. Nie pamięta, jak wygląda twarz jej mamy Źródło: screen/YouTube/Telewizja Małopolska

Joanna Mazur nie boi się opowiadać o swojej trudnej historii. W biografii zdolnej uczestniczki programu Taniec z Gwiazdami jest wiele niezwykle dramatycznych momentów. Sportsmenka straciła wzrok, a wraz z nim najcenniejsze wspomnienia.

Joanna Mazur jest jedną z najzdolniejszych uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami". Wiele osób stawia ją w roli faworytki do zwycięstwa w tanecznym show telewizji Polsat. W jednym z odcinków programu cała Polska poznała historię jej zmagań z niedostatkiem. Lekkoatletyczna Mistrzyni Europy i Świata w kategorii osób niepełnosprawnych musiała włożyć ogromny wysiłek we wszystkie swoje sukcesy.

Ulubienica Iwony Pavlović traciła wzrok stopniowo. W jednym z wywiadów opowiedziała o dzieciństwie, które było dla niej wyjątkowo trudne. Dziewczyna nie rozumiała, co się z nią dzieje i dlaczego musi używać szkiełka powiększającego, aby móc widzieć to, co jej rówieśnicy. W najmłodszych latach nie spotkała się z empatią i zrozumieniem. Dziś nie boi się o tym mówić.

Joanna Mazur mówi o swojej przeszłości. Niezwykle bolesne słowa

W programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż" sportsmenka i tancerka zdradziła szczegóły na temat jej przeszłości. Bez ogródek mówiła o tym, co było najbardziej bolesne. Jako mała dziewczynka chciała udawać, że wszystko jest w porządku, jednak pewnego dnia nie wytrzymała:

- Któregoś dnia przyszłam ze szkoły i coś we mnie pękło. Powiedziałam mamie, co we mnie siedziało. Ja nie rozumiałam tego, co się ze mną dzieje, ale nauczyciele nie mieli kompetencji do tego, aby uczyć takie dzieci jak ja. Dzieci się ze mnie śmiały - wspominała Joanna Mazur

Dopiero na dalszym etapie edukacji poznała inny świat i nauczyła się walczyć o swoje marzenia. Spotkała ludzi, którzy pomogli jej odkryć i rozwinąć sportowe talenty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ogromny dramat uczestniczki programu "Taniec z Gwiazdami". Joanna Mazur nie pamięta twarzy mamy

Był czas w życiu Joanny Mazur, kiedy mogła oglądać świat. Jednak wspomnienia otaczającego świata powoli zacierają się w jej pamięci. Biegaczka i tancerka nie może zobaczyć swojego odbicia w lustrze i poczuć się piękną kobietą. Największym dramatem jest jednak utrata ważnych wspomnień:

- Ostatnio uświadomiłam sobie, że obraz, którego nie pamiętam, jest to twarz mojej mamy… I to jest dla mnie najtrudniejsze. Zaczynam zapominać tak ważne dla mnie twarze - mówiła z wielkim żalem uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"

Tancerka i sportsmenka zupełnie inaczej odbiera dziś świat. Jej pozostałe zmysły - węch, słuch, dotyk - są dużo bardziej wyostrzone niż wcześniej. Nie ma jednak wątpliwości, że chciałaby mieć w pamięci twarz swojej ukochanej mamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źrodło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News