Koszmarna dieta Liszowskiej. Przez jeden błąd nie chudnie

Koszmarna dieta Liszowskiej. Przez jeden błąd nie chudnie Źródło: fot. youtube.com/plotek.pl

Joanna Liszowska jest popularną w Polsce aktorką. Jej znakiem rozpoznawczym są niemałe krągłości, które z jednej strony mogą być atutem, jednak mogą też być wstępem do poważnych problemów z wagą. Jak się okazuje, choćby chciała, aktorka nie może pozbyć się wagi. Wszystko przez jeden błąd.

Liszowska nigdy nie należała do najchudszych kobiet w polskim show-biznesie. Nie musi to być wada, ale czasami nie jest to także atut. Aktorka zmaga się ze swoją wagą, której nie potrafi się pozbyć.

Joanna Liszowska ma problem

Praktycznie wszystkie specjalistyczne diety zaczynają się od tego, że nie należy omijać śniadań. Wszyscy lekarze i eksperci zawsze podkreślają, że to jest najważniejszy posiłek dnia, z którego nigdy nie wolno rezygnować. Tymczasem praca aktorki tak popularnej, jak Joanna Liszowska, wiąże się z wieloma obowiązkami, które często trudno jest pogodzić z regularnym spożywaniem posiłków. Przyznaje się do tego sama artystka. - Często zdarza mi się nie jeść śniadań. Kiedy zaczynam zdjęcia o szóstej rano, dojeżdżam na plan, przygotowuję się, a potem już jest za późno, bo zaczynamy pracę, i okazuje się, że w ciągu dnia nie zjadam nic, bo w tym zamieszaniu i zapracowaniu zapomniałam.  I wtedy nadrabiam wieczorem w domu - mówi w wywiadzie z magazynem "Skarb".

Jak sobie z tym poradzić?

Jak się okazuje, Liszowska znalazła sposób na to, jak poradzić sobie ze swoją wagą. Ma świadomość swoich słabości i niewystarczająco silnej woli. Postanowiła zatem zatrudnić osobistego trenera, który poprowadzi jej dietę i drogę do zrzucania masy ciała. - Przed sobą się wytłumaczę, ale przed trenerem już mi nie wypada. Niektórym lepiej się ćwiczy w grupie, a niektórzy wolą podejście indywidualne. Wolę to drugie - mówi aktorka. Czy to oznacza, że na zawsze pozbędzie się ona swoich krągłości, które są jednym z jej głównych znaków rozpoznawczych? Oby nie, jednak zapanowanie nad swoim ciałem jest z pewnością dobrym pomysłem.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gwiazda "Przyjaciółek" KOMPLETNIE zmieniła wygląd. Pozbyła się nawet TEGO
  2. Biust polskiej gwiazdy zrobił FURORĘ na Balu Mistrzów Sportu
  3. Gwiazda Polsatu pokazała nagie piersi. "Są dziwaczne, ale już się nie wstydzę"
Następny artykuł