Po gęstych długich lokach nie ma już śladu. Joanna Liszowska przeszła oszałamiającą metamorfozę

Po gęstych długich lokach nie ma już śladu. Joanna Liszowska przeszła oszałamiającą metamorfozę Źródło: Instagram/Joanna Liszowska

Joanna Liszowska nie przestaje zachwycać swoją urodą. Gwiazda słynie ze swoich bujnych, kręconych włosów, jednak teraz zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Fani są zachwyceni.

Joanna Liszowska, serialowa Patrycja z "Przyjaciółek" zawsze zachwycała wszystkich swoimi gęstymi, długimi blond włosami. Kobiety zazdrościły jej tak pięknych, kręconych włosów. Przez długi czas aktorka niczego nie zmieniała w swoim wyglądzie, jednak teraz zdecydowała się na dużą metamorfozę. Trzeba przyznać, że wygląda nieziemsko. 

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę 

Gęste i długie loki Joanny Liszowskiej zniknęły, aktorka przeszła bowiem niesamowitą metamorfozę. Gwiazda postawiła na coś zupełnie nowego w swoim wyglądzie, a efekt jest naprawdę spektakularny. Przepiękna aktorka zdecydowała się na jeden, prosty zabieg dla swoich włosów i postanowiła się podzielić nowym wizerunkiem ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. 

Jedyne, co aktorka zrobiła, to wyprostowała swoje włosy, które wyglądają teraz pięknie i gładko. Do tego, Joanna Liszowska postawiła na prostą grzywkę. Cała fryzura jeszcze bardziej wysmukliła twarz aktorki i podkreśliła jej piękne rysy. Fani nie mogli wyjść z podziwu. Zasypali aktorkę lawiną pozytywnych komentarzy pod opublikowanym zdjęciem: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Wow! Zupełnie inna Asia, ale jaka piękna. Zawsze jesteś piękna, ale teraz to już przesadziłaś - skomentowała na Instagramie Joanny Liszowskiej jedna z internautek. 

- O niebo lepiej. Pięknie - dodała kolejna komentująca

- Ale bombowo pani wygląda - skomentowała kolejna internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media
2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Jak widać aktorka nie tylko w serialu "Przyjaciółki" dba o wygląd swoich włosów. Serialowa postać, grana przez Liszowską, Patrycja Kochan, jest w końcu właścicielką salonu fryzjerskiego. Teraz aktorka postawiła na metamorfozę także w realnym życiu i trzeba przyznać, że wyszło jej to pięknie. 

Instagram/Joanna Liszowska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: Instagram

Następny artykuł