Zdjęcie Joanny Liszowskiej tak jak ją stworzył Bóg w sieci. Widok, którego nie da się zapomnieć

Zdjęcie Joanny Liszowskiej tak jak ją stworzył Bóg w sieci. Widok, którego nie da się zapomnieć

Joanna Liszowska postanowiła zaprezentować się fanom tak, jak ją stworzył pan Bóg. Trzeba przyznać, ze widok robi wrażenie. Takiej wersji aktorki dawno nie widzieliśmy.

Joanna Liszowska postanowiła niedawno trochę zmienić swój wizerunek. Postawiła na dużo bardziej naturalny styl i odważyła się zaprezentować swoim fanom tak jak ją Bóg stworzył. Internauci nie kryli zachwytu, gdy ujrzeli to zdjęcie.

Joanna Liszowska eksperymentuje ze swoim stylem 

Joanna Liszowska przez lata swojej kariery przyzwyczaiła wszystkich do tego, że była wielka fanką mocnego makijażu i innych form poprawiania swojej urody. Teraz aktorka postanowiła wprowadzić pewne zmiany do swojego życia. Postawiła na dużo bardziej organiczny i naturalny styl. Rozstała się ze swoimi atrybutami i opublikowała zdjęcie, na którym na jej twarzy nie ma ani grama make-upu. Tego widoku nie da się zapomnieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Naturalnie znaczy pięknie 

Joanna Liszowska odważyła się opublikować na swoim profilu na Instagramie fotografię pokazującą zbliżenie swojej twarzy bez makijażu. Nie ma na nim ani sztucznych rzęs ani podkładu. Jest tak naturalna, jak to tylko możliwe. Zestawiła ten wizerunek ze zdjęciem w pełnym make-upie w celu porównania efektów. 

Fani ocenili, która wersja podoba im się bardziej. Zdecydowanie wygrała nowa odsłona aktorki, w której nie kryje się za makijażem, tylko pokazuje swoją prawdziwą twarz. Internauci docenili gest celebrytki, bo niewiele osób z show-biznesu zdecydowałoby się na taką sesję. Wygląda na to, że Joanna Liszowska zmienia podejście do swojej kariery i od tej pory częściej korzystać będzie z naturalnego piękna niż z kosmetyków. 

- Ładniejsza bez makijażu - napisał jeden z internautów pod postem celebrytki. 

- Joasiu bez makijażu też jesteś piękna! - podzielił się swoją opinią kolejny fan aktorki. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Takie komentarze z pewnością dodadzą otuchy Joannie Liszowskiej i zachęcą ją do kolejnych naturalnych publikacji. Może celebryci pójdą za przykładem aktorki i częściej będą decydować się na pokazywanie się bez makijażu. Jedno jest pewne: fani gwiazdy "Przyjaciółek" na długo zapamiętają jej wygląd bez makijażu.

Źródło: Instagram/Joanna Liszowska 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Instagram

Następny artykuł