Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy

Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy Źródło: Facebook/Joanna Kurowska

Joanna Kurowska pogrążyła się w rozpaczy, zdobyła się jednak na szczere wyznanie w tej sprawie. Właśnie napłynęła wiadomość o nagłej śmierci. Niestety nic nie można było już zrobić. Aktorka jest załamana, straciła bardzo bliską osobę. To nie pierwsza tragedia, która spotkała ją w życiu.

Joanna Kurowska jest obecna w show-biznesie od 33 lat. Mieliśmy okazję zobaczyć ją zarówno na deskach teatrów, jak i w najpopularniejszych serialach w Polsce. Gwiazda została pokochana przez widzów za swoje pogodne usposobienie. Pierwsza produkcja, dzięki której stała się popularna to "Czterdziestolatek. 20 lat później", kolejnym hitem z jej udziałem byli "Graczykowie". 

Joanna Kurowska po raz kolejny zmaga się z ogromną tragedią w swoim życiu

Joanna Kurowska jest gwiazdą, która przeżyła już bardzo wiele trudnych chwil i tragedii. Pomimo tego, że kojarzymy ją jako kobietę z nieustannym uśmiechem na twarzy, jej prywatne życie jest obarczone wieloma przykrymi momentami. Jeszcze jako dziecko straciła swojego rodzonego brata. 

Kolejnym tragicznym rozstaniem była utrata swojego pierwszego dziecka i męża. W 1997 roku Kurowska wzięła ślub z Grzegorzem Świątkiewiczem. Niestety 6 lat temu mężczyzna zmarł wskutek długiej i ciężkiej choroby w wieku 55 lat. Początek obecnego roku także nie był łatwy, aktorka straciła rodziców, którzy również walczyli z poważną chorobą. Niestety teraz spotkało ją kolejne nieszczęście. 

Joanna Kurowska po raz kolejny straciła bardzo bliską osobę. We wpisie na Facebooku poinformowała o tym, że zmarła jej ukochana siostra i jednocześnie najlepsza przyjaciółka. W sieci pojawił się jej wzruszający i wypełniony żalem wpis. Opublikowała także swoje wspólne zdjęcia z siostrą. Gwiazda już po raz kolejny zmaga się z tak ogromną stratą w swoim życiu. Jak sama przyznaje, jej życie jest dość przygnębiające. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania… Była najlepszym człowiekiem, jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobroci, jakiej dzisiaj już nie ma… Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach. Byłyśmy tak beztrosko szczęśliwe. Za dwa dni miała przyjechać do mnie… Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem, że lubiłaś… Haniu, jadę do Ciebie… Moje serce krwawi… Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże - napisała zrozpaczona aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1.Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Mnóstwo Polaków jest oburzonych. Wkrótce pojawi się nowy podatek, eksperci twierdzą, że tysiące osób straci pracę

Gwiazda przyznała, że uśmiech, który zazwyczaj jej towarzyszy, jest jedynie wyuczoną pozą. Śmierć siostry Joanny Kurowskiej, Hanny, była ogromnym zaskoczeniem i ciosem. Pod postem fani przesłali kondolencje oraz wyrazy żalu z powodu tej nieprawdopodobnej straty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Robert Kubica powiedział o ciężarze z jakim musi się mierzyć. Szczere wyznanie kierowcy
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała o Polsce jedną rzecz, wystarczyło, by wszyscy wstrzymali oddech

Źródło: Jastrząb Post

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News