Joanna Kupińska: Instagram, dzieci i mąż. Aktorka nie może narzekać

Joanna Kupińska: Instagram, dzieci i mąż. Aktorka nie może narzekać Źródło: youtube.com/ RatujMaluchyTV

Joanna Kupińska wciąż ma wielu fanów, którzy chcieliby śledzić jej działalność. Gdzie obecnie można spotkać aktorkę, która znana jest z ról w serialach, takich jak Klan, Na Wspólnej i Pierwsza miłość? Jak układa jej się życie poza planem zdjęciowym? Rodzina, mąż i dzieci to jej pilnie strzeżona tajemnica, której nie chce zdradzać dziennikarzom.

Joanna Kupińska to aktorka filmowa i serialowa, jednak najlepiej czuje się na scenie teatru. Urodziła się 25 sierpnia 1979 roku, jeszcze w czasie studiów uczestniczyła w festiwalu studenckim FAMA, czyli Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej, który co roku odbywa się w Świnoujściu. 

Następnie ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, aby już rok później zadebiutować na scenie Teatru Współczesnego w roli Klary w komedii Aleksandra Fredry "Śluby panieńskie". Kilka lat później aktorka została uhonorowana nagrodą Srebrnej Ostrygi dla wyróżniającej się młodej osobowości scen szczecińskich. 

 - Najpoważniejsza nagroda na dobry początek. Przede wszystkim dlatego, że potwierdziła mój wybór. Zawsze jest niepewność. Nagroda zresztą też nie powoduje, że wątpliwości znikają - wspominała aktorka, która na początku swojej kariery została nagrodzona przez prezesa ZASP-u za sztukę Popcorn.

Joanna Kupińska Pierwsza Miłość i inne seriale, w których wystąpiła

Rolą, którą zasłynęła w polskiej telewizji, była postać Donaty Słomki w Klanie. Bohaterka wcielała się w pracownicę banku, która niefortunnie wdała się w romans z żonatym Jackiem Boreckim. 

Kolejna postać, z której głównie kojarzona jest aktorka, to Izabela Czaja-Kulczycka. Jej rola w serialu Pierwsza miłość była dużo bardziej rozbudowana. Na początku uwiodła Piotra Kulczyckiego, biznesmena i ojca Artura, co wcale nie było takie trudne, kiedy mężczyzna zginął, próbowała przejąć jego majątek i zniszczyć reputację Artura, a wszystko to po to, by pomścić śmierć ojca, do której przyczynił się właśnie Piotr. Jednak z pomocą Anety i dzięki śledztwu Artura, wyszło na jaw, że to Karol Weksler był winny. Następnie między nią a Arturem narodziło się uczucie, oboje daje ponieść się emocją, jednak na przeszkodzie stała żona mężczyzny, Berenika.

- Sprawa nie jest taka oczywista. Ma drugie dno, o czym nie chciałabym na razie mówić, bo zdradziłabym tajemnicę. Jedno jest pewne, w ty, co robi, ukryty jest konkretny motyw. Postępuje tak, bo ma powody - mówiła aktorka o swojej roli w produkcji Polsatu.

Role w Klanie i Pierwszej Miłości to nie jedyne, którymi może się poszczycić, grała w wielu serialach, a dzięki swojemu kunsztowi aktorskiemu została zauważona przez widzów, jednak nie przez twórców filmowych. Ostatnio można ją było oglądać w serialu kryminalnym Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, gdzie Joanna Kupińska wcielała się w patolog Martę Dobecką, a także produkcji telewizyjnej Patryka Vegi - Botoks.

Joanna Kupińska mąż i dzieci. Tego nie znajdziecie na Instagramie aktorki

W 2012 roku aktorka pojawiła się na planie filmowym do teledysku Wilków. W wideo do utworu "Czyste serce" pojawiła się Joanna Kupińska oraz jej kolega po fachu, Paweł Iwanicki. Aktorka pojawiła się z pokaźnym brzuszkiem ciążowym, który ewidentnie nie był częścią jej charakteryzacji. 

Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, nie chce również zdradzać tożsamości dzieci ani męża. Na Instagramie Kupińskiej znajduje się tylko jedno zdjęcie, które przedstawia gwiazdę wraz ze swoimi pociechami - to dwie dziewczynki, które na oko są w wieku 3-7 lat.

Na portalach społecznościowych aktorka zamieszcza fotografie związane z jej karierą zawodową, przede wszystkim prób przed spektaklami oraz z planów zdjęciowego różnych seriali. Ze zdjęć wyraźnie można wnioskować, że Joanna Kupińska uwielbia swoją pracę, a w gronie innych aktorów, z którymi współpracuje, czuje się wyśmienicie. 

  1. Emilia Krakowska: wiek, mężowie, ślub, córki, życie prywatne
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. Fenomenalna Grażyna Wolszczak. Życie jej nie oszczędzało, a mimo to zachwyca wyglądem
  4. Agnieszka Włodarczyk: wiek, dzieci, Facebook. Ile lat ma aktorka znana z 13 posterunku?
  5. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News