Joanna Kulig, rodzinny dramat
Instagram/Joanna Kulig
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Joanna Kulig przechodzi teraz trudne chwile. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej docenianych polskich aktorek dotknął ogromny dramat. Jej rodzinie pozostała już tylko modlitwa.

Joanna Kulig to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Bohaterka filmu "Zimna wojna" została niejednokrotnie doceniona za granicą, a w USA mówi się o jej wielkim talencie. Jak się jednak okazuje, życie gwiazdy nie jest usłane różami. W ostatnim czasie jej rodzina doświadcza ogromnego dramatu.

Aktorka mieszka na co dzień w Stanach, ale stara się regularnie odwiedzać swoją rodzinę w Polsce. W tym roku nie zasiadła jednak z bliskimi przy wielkanocnym stole. Brak jej obecności najbardziej odczuł schorowany brat Piotr. Mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie i rodzina drży o jego dalsze losy. Choroba utrudnia mu normalne funkcjonowanie.

Polsat: miażdżące odkrycie.Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowaliCzytaj dalej

Joanna Kulig martwi się o brata. Mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie

Brat gwiazdy Hollywood ma poważne problemy ze zdrowiem. Rodzinny dramat trwa już 10 lat. Joanna Kulig stara się być w stałym kontakcie ze swoim bratem i pomagać mu we wszystkich potrzebach. Jak się jednak okazuje, całkowity powrót do zdrowia będzie bardzo trudny. Mężczyzna ma problemy z mówieniem i poruszaniem się. Jego życie wypełnione jest cierpieniem.

Rodzinie Piotra pozostała już tylko modlitwa. Latem brat Joanny Kulig zostanie poddany bardzo poważnej operacji kręgosłupa. To właśnie ona ma przesądzić, czy będzie mógł samodzielnie się poruszać. Jego ogromne problemy ze zdrowiem miały początek w zapaleniu oskrzeli i powikłaniach, które pojawiły się później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

elżbieta jaworowiczNajbardziej dramatyczne sprawy Elżbiety Jaworowicz. Serce pękaCzytaj dalej

"Bardzo się boję" - brat aktorki czeka na poważną operację

Joanna Kulig i cała jej rodzina martwią się o przebieg planowanej operacji. Wiadomo, że będzie to bardzo skomplikowany zabieg. Piotr jest pełny obaw:

- To operacja wszczepienia dysków sztucznych. Rozciąganie kręgosłupa, wszczepienie stabilizatora. Mam ją zaplanowaną w Krakowie u bardzo dobrego specjalisty, doktora Chrzanowskiego. Bardzo się boję, ale nie mam wyboru. Jeśli jej nie zrobię, po prostu któregoś dnia nie wstanę już, nie będę mógł już zrobić ani kroku - opowiedział brat gwiazdy w jednym z wywiadów.

Fani Joanny Kulig trzymają kciuki za pomyślny rozwój wypadków i mają nadzieję, że brat gwiazdy będzie mógł wrócić do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News