Dramat Joanny Kulig. Straszna choroba niszczy jej rodzinę

Dramat Joanny Kulig. Straszna choroba niszczy jej rodzinę Źródło: youtube.com/Last Call With Carson Daly

Joanna Kulig obecnie jest szczęśliwą mamą małego chłopczyka, a na jej ustach często gości uśmiech. Radość jest jednak psuta przez okropna chorobę, która ma wpływ na całą rodzinę aktorki. Mało kto wie o walce, jaką toczą jej najbliżsi.

Joanna Kulig stała gwiazdą międzynarodowego formatu dzięki sukcesowi "Zimnej wojny". Dziś, dwa miesiące po narodzinach dziecka, wcale nie zamierza odpoczywać. Wróciła do Polski i stara się połączyć macierzyństwo z karierą. Każdą wolną chwilę przeznacza na załatwianie spraw zawodowych, jednak straszna choroba nie daje o sobie zapomnieć.

Joanna Kulig i jej rodzina walczą z chorobą. Mało kto wie o tym dramacie

Joanna Kulig jest pogodną i serdeczną osobą, jednak doświadczyła w swoim życiu prawdziwych chwil grozy. Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy jej brat zachorował na zapalenie oskrzeli, które przekształciło się w zapalenie płuc. Stan mężczyzny był bardzo zły, został przewieziony do szpitala, jednak mimo to rozwinęła się u niego sepsa. 

To, co działo się później, było prawdziwym koszmarem. Piotr zapadł w śpiączkę, musiał być podłączony do respiratora, przeżył także śmierć kliniczną. W końcu jego stan polepszył się na tyle, że mógł wrócić do domu, jednak w wyniku powikłań uszkodzone zostały struny głosowe, a brat gwiazdy przestał mówić.

Cała rodzina była przerażona. Nikt nie spodziewał się, że z pozoru niegroźna infekcja może stać się przyczyną tak okropnego dramatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trwa oczekiwanie na operację. Wynik zabiegu może wiele zmienić

Obecnie mężczyzna odzyskał zdolność mowy, jednak sprawia mu to wielką trudność. Podobnie jest z poruszaniem się - Piotr potrzebuje pomocy przy większości codziennych czynności. Do tego bardzo tęsknił za siostrą, która wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Niedługo czeka go operacja kręgosłupa, a konkretnie wszczepienie sztucznych dysków. To bardzo ważny zabieg, a od jego przebiegu bardzo wiele zależy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, brat aktorki będzie mógł zacząć poruszać się samodzielnie. 

- Bardzo się boję, ale nie mam wyboru. Jeśli jej nie zrobię, po prostu któregoś dnia nie wstanę już, nie będę mógł już zrobić ani kroku - wyznał.

To właśnie Joanna Kulig znalazła dla brata najlepszych specjalistów w Krakowie, którzy pomogli mu odzyskać mowę, a teraz być może pomogą mu choć częściowo odzyskać sprawność. Fani oraz krewni trzymają kciuki za powodzenie operacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Była dziewczyna idola z "Tańca z gwiazdami" podbija TVP. Ich rozstanie było ciosem dla internautów
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  6. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News