Joanna Kulig i choroba w rodzinie
youtube.com/Last Call With Carson Daly
Sara Osiecka - 7 Maja 2019

Dramat Joanny Kulig. Straszna choroba niszczy jej rodzinę

Joanna Kulig obecnie jest szczęśliwą mamą małego chłopczyka, a na jej ustach często gości uśmiech. Radość jest jednak psuta przez okropna chorobę, która ma wpływ na całą rodzinę aktorki. Mało kto wie o walce, jaką toczą jej najbliżsi.

Joanna Kulig stała gwiazdą międzynarodowego formatu dzięki sukcesowi "Zimnej wojny". Dziś, dwa miesiące po narodzinach dziecka, wcale nie zamierza odpoczywać. Wróciła do Polski i stara się połączyć macierzyństwo z karierą. Każdą wolną chwilę przeznacza na załatwianie spraw zawodowych, jednak straszna choroba nie daje o sobie zapomnieć.

Rodzina królewskaSkonfliktowany ojciec Meghan Markle publicznie wypowiedział się o jej dziecku. Aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Joanna Kulig i jej rodzina walczą z chorobą. Mało kto wie o tym dramacie

Joanna Kulig jest pogodną i serdeczną osobą, jednak doświadczyła w swoim życiu prawdziwych chwil grozy. Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy jej brat zachorował na zapalenie oskrzeli, które przekształciło się w zapalenie płuc. Stan mężczyzny był bardzo zły, został przewieziony do szpitala, jednak mimo to rozwinęła się u niego sepsa.

To, co działo się później, było prawdziwym koszmarem. Piotr zapadł w śpiączkę, musiał być podłączony do respiratora, przeżył także śmierć kliniczną. W końcu jego stan polepszył się na tyle, że mógł wrócić do domu, jednak w wyniku powikłań uszkodzone zostały struny głosowe, a brat gwiazdy przestał mówić.

Cała rodzina była przerażona. Nikt nie spodziewał się, że z pozoru niegroźna infekcja może stać się przyczyną tak okropnego dramatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

Trwa oczekiwanie na operację. Wynik zabiegu może wiele zmienić

Obecnie mężczyzna odzyskał zdolność mowy, jednak sprawia mu to wielką trudność. Podobnie jest z poruszaniem się - Piotr potrzebuje pomocy przy większości codziennych czynności. Do tego bardzo tęsknił za siostrą, która wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Niedługo czeka go operacja kręgosłupa, a konkretnie wszczepienie sztucznych dysków. To bardzo ważny zabieg, a od jego przebiegu bardzo wiele zależy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, brat aktorki będzie mógł zacząć poruszać się samodzielnie.

- Bardzo się boję, ale nie mam wyboru. Jeśli jej nie zrobię, po prostu któregoś dnia nie wstanę już, nie będę mógł już zrobić ani kroku - wyznał.

To właśnie Joanna Kulig znalazła dla brata najlepszych specjalistów w Krakowie, którzy pomogli mu odzyskać mowę, a teraz być może pomogą mu choć częściowo odzyskać sprawność. Fani oraz krewni trzymają kciuki za powodzenie operacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Była dziewczyna idola z "Tańca z gwiazdami" podbija TVP. Ich rozstanie było ciosem dla internautów
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  6. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

m jak miłośćTych polskich artystów uwielbiała cała Polska. Umarli w zapomnieniuCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News