Joanna Kulig żałoba
TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 14 Stycznia 2021

Tygodnik ujawnił, Joanna Kulig jest w żałobie. Nagle straciła bliską osobę, nie zdążyła się z nią zobaczyć

Joanna Kulig w żałobie. Tygodnik „Świat i ludzie” powołując się na swojego informatora dotarl to smutnych wiadomości. Rozchwytywana i utalentowana aktorka w ostatnim czasie miała dowiedzieć się o śmierci swojej babci.

Joanna Kulig od zawsze bardzo ceniła sobie prywatność. Nie zdradzała zbyt wiele o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu, nie chwaliła się nawet wszem i wobec, że została mamą, nie udzielała dziesiątek wywiadów na ten temat. Nie dziwi fakt, że smutną informację dziennikarze tygodnia uzyskali od informatora.

Joanna Kulig straciła najukochańszą babcię

Mimo zważania na swoją prywatność, Joanna Kulig nigdy nie ukrywała, że jest bardzo blisko związana ze swoją babcią - mamą jej mamy. Aktorka, kiedy tylko miała czas i możliwości, chętnie ją odwiedzała. Teraz dowiadujemy się, że jedna z najbliższych osób odeszła.

- Babci Joasi już nie ma wśród nas. Przegrała walkę z chorobą - podaje tygodnik „Świat i ludzie” cytując swojego informatora z otoczenia Joanny Kulig.

Chociaż aktorka chętnie i często odwiedzała babcię, to w ostatnim czasie wiele planów na spotkania pokrzyżowała panująca epidemia. Mogła przecież istnieć obawa zakażenia. Panie ciągle przekładały wizyty, a Joanna Kulig marzyła, aby jej synek Jan w końcu zobaczył się z babcią.

Dziennikarze ujawnili całą prawdę. Chodzi o oszustwa ŚwierzyńskiegoDziennikarze ujawnili całą prawdę. Chodzi o oszustwa ŚwierzyńskiegoCzytaj dalej

- Babcia Helena nie miała jednak o to żalu. Była bardzo dumna z osiągnięć wnuczki i śledziła jej poczynania na szklanym ekranie - cytuje rozmówcę tygodnik „Świat i ludzie”.

Przypomnijmy, że Joanna Kulig jest mamą Jana, który w lutym tego roku będzie obchodzić swoje 2. urodziny. Nie wiadomo, czy maluch zdążył poznać swoją babcię.

- Moja babcia wciąż żyje, ma 87 lat. Zawsze przepięknie śpiewała. Jest dla mnie niezwykłą kobietą, urodziła 7 córek. Jak sama zostałam mamą to pomyślałam sobie o jej trudzie i o tym, że jest wspaniałą osobą. Pomyślałam sobie, że zadedykuję jej nagrodę, bo to taki wspaniały gest. Cieszę się, że jeszcze jest i że ma prawnuka. Ale jeszcze go nie widziała - mówiła Joanna Kulig w 2019 roku, kiedy otrzymała statuetkę „Orły 2019”, a którą zadedykowała swojej babci Helenie.

Nie da się także ukryć, że aktorka odziedziczyła pewne talenty po babci. Joanna Kulig startowała do Instytutu Jazzu w Katowicach, do którego jednak się nie dostała, a z rodzeństwem występowała na weselach i dancingach. Mało tego, koncertowała z orkiestrą jazzową z Ukrainy w Koronie Węgierskiej w centrum Krynicy.

- Pięknie śpiewa moja babcia Helena, która zna mnóstwo pieśni ludowych. Kiedy jeździłam do niej do Grybowa, to zawsze napełniała mnie fantastycznymi inspiracjami twórczymi - zachwycała się aktorka w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik, Plotek, Nowy Tygodnik Sądecki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News