Joanna Krupa oszalała! Po prostu nie uwierzycie, jakiego zwyrodnialca broni

Joanna Krupa oszalała! Po prostu nie uwierzycie, jakiego zwyrodnialca broni Źródło: Fot. Instagram/Joanna Krupa - Incirlik Air Base (Clayton Lenhardt)

Joanna Krupa jest jedną z polskich modelek, które w Stanach Zjednoczonych odniosły ogromny sukces. Jako że obraca się ona w kręgach największych sław, media chętnie zapytały ją o komentarz w sprawie licznych oskarżeń o molestowanie, którego dopuścić się mieli Harvey Weinstein, czy też Jeremy Piven. Co zaskakujące, celebrytka zdecydowała się... stanąć w ich obronie.

Joanna Krupa znana jest z ciętego języka. W otwarty sposób krytykuje ona na przykład tych, którzy zamiast sztucznych futer wybierają te prawdziwe. Tym razem, poproszona o to przez dziennikarzy, zajęła swoje stanowisko w sprawie ostatniej afery, która wstrząsnęła światkiem Hollywood.

W obronie zwyrodnialców

- Kocham Jeremy’ego Pivena, znam go od dawna, jest naprawdę najmilszym facetem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Myślę, że niektórzy wykorzystują tę całą sytuację z Weinsteinem i próbują stać się sławni, albo zarobić. Jeremy był zawsze bardzo miły w stosunku do mnie, był zawsze wspaniałym przyjacielem, więc ja go wspieram - stwierdziła stanowczo Krupa. - Poznałam Weinsteina ponad dekadę temu, czy mam z nim jakiś problem? Nie. Mogłabym powiedzieć więcej, ale tego nie zrobię, bo będę miała kłopoty. (…) Mam nadzieję, że ta cała sytuacja niedługo się uspokoi i wyjaśni, i ludzie w Hollywood w końcu zaczną być zatrudniani ze względu na talent - dodała także modelka, szokując media swym wyznaniem.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News