Naga Joanna Krupa na okładce "Wprost". Ani grama Photoshopa

Naga Joanna Krupa na okładce "Wprost". Ani grama Photoshopa Źródło: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa na okładce "Wprost" zaprezentowała się tak, "jak stworzył ją Bóg". Popularna modelka wzięła udział w sesji, która zdecydowanie różni się od tych, w jakich dotąd brała udział.

Joanna Krupa nie boi się brać udziału w odważnych, nagich sesjach, bowiem wielokrotnie występowała już bez ubrań na okładkach znanych magazynów tj. "Playboy" czy "Maxim". Tym razem jej sesja zdjęciowa miała jednak zupełnie inny charakter i została zrealizowana z zupełnie innego powodu. Joanna Krupa pokazała jak wygląda kobiece ciało w ciąży.

Joanna Krupa wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Wprost". Występuje tam zupełnie naga

Joanna Krupa została sfotografowana nago, a efekty jej współpracy z Marleną Bielińską możemy zobaczyć kupując najnowszy numer gazety "Wprost". Joanna Krupa jest obecnie w zaawansowanej ciąży, ale pomimo tego jej figura, poza dużym brzuszkiem, zdaje się być dosłownie idealna. Na twarzy, udach pozostałych częściach ciała nie widać ani grama dodatkowego tłuszczu czy cellulitu, co pokazuje, że nawet w ciąży każda kobieta, tak jak Joanna Krupa, jest w stanie zachować świetną formę - o ile tylko będzie chciała.

Joanna Krupa jest inspiracją dla tysięcy kobiety, które dowiadując się o jej sesji dla "Wprost" były tym faktem wręcz zachwycone. Wiele z nich zadeklarowało chęć kupienia najnowszego numeru. Co ciekawe - sesja ta jest dla Joanny Krupy swego rodzaju spełnieniem marzeń. O uczuciach, jakie jej towarzyszą, opowiedziała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed Photoshopem zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbką - czytamy.

Trzeba przyznać, że współpraca modelki z Marleną Bielińską to strzał w dziesiątkę.

Fot. Instagram/Joanna Krupa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News