Joanna Krupa nie pojawi się w finale "Top Model"? Gwiazda komentuje

Joanna Krupa nie pojawi się w finale "Top Model"? Gwiazda komentuje Źródło: instagram/joannakrupa/

Joanna Krupa od kilku lat jest prowadzącą w programie "Top Model". Fani show nie wyobrażają go sobie bez niej, zatem nic dziwnego, że plotki o nieobecności celebrytki podczas finału wstrząsnęły widzami. Długo czekano na komentarz ze strony gwiazdy, która dopiero teraz nareszcie zdecydowała się zabrać głos.

Joanna Krupa spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które na świecie pojawi się jeszcze w tym roku. Znana modelka chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim błogosławionym stanem, dumnie prezentując ciążowe krągłości. Na chwilę obecną celebrytka nie ma zamiaru zwalniać tempa i wciąż podróżuje między Stanami Zjednoczonymi a Polską, oddając się pracy. 

Jak wiadomo, już od kilku tygodniu trwają nagrania do popularnego programu TVN, który zostanie wyemitowany jesienią. Krupa kilkukrotnie zdradzała, że pierwsze dni na planie nie były dla niej łatwe z uwagi na ciążę, jednak teraz pracuje jej się naprawdę dobrze. Mimo to ze strony  fanów nie brakuje spekulacji, czy aby na pewno pojawi się podczas finału, który wypada bardzo blisko rozwiązania.   

Joanna Krupa nie pojawi się w finale "Top Model"? Celebrytka zabrała głos 

Gwiazda nie mogła pozostawić swoich fanów i widzów "Top Model" w niepewności, dlatego w końcu zdecydowała się skomentować plotki o jej rzekomej nieobecności podczas finału programu. Słowa Krupy nie są jednak do końca pocieszające, bowiem wyznała, że nie jest w stanie zagwarantować, iż rzeczywiście zjawi się w kulminacyjnym odcinku show, emitowanym na żywo. Modelka przyznała, że będzie starała się robić co w jej mocy, by nie zabrakło jej na wielkim wybiegu "Top Model", lecz niczego nie można być pewnym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mam plany, żeby być w Polsce, ale wszystko zależy od dziecka. Ono jest najważniejsze (…). Nie widzę tego finału bez swojego udziału. Kocham ten program i bardzo chciałabym zobaczyć, kto wygra - wyznała. 

Krupa jest gotowa do bycia mamą? 

Od dnia, w którym dowiedzieliśmy się, że jedna z popularniejszych modelek spodziewa się dziecka, media aż huczą i chętnie poznają kolejne nowinki w sprawie błogosławionego stanu Krupy. Ona sama regularnie publikuje "ciążowe posty" na swoim Instagramie, gdzie za każdym razem tryska energią. 

Dzisiaj grzeje:

  1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
  2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Joanna z wielką chęcią mówi o ciąży i nie skrywa zbyt wielu informacji. Otwarcie przyznała, że pierwsze tygodnie były dla niej niezwykle trudne, jednak teraz może spokojnie cieszyć się rosnącym maleństwem. Na chwilę obecną celebrytka nie chce zdradzać, jakiej płci będzie dziecko oraz czy imię zostało już wybrane, lecz gołym okiem widać, że nie może się doczekać, aż jej maleństwo przyjdzie na świat.

  1.  Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  2. Legendarny polski aktor zmarł na chorobę, która zabija tysiące Polaków. To było prawdziwe piekło
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu