Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka!

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Źródło: instagram/joannakrupa/

Joanna Krupa nie mogła przekazać swoim fanom lepszej wiadomości. Światowej sławy modelka postanowiła jeszcze przed rozwiązaniem zdradzić, jakiej płci maleństwo nosi w swoim brzuchu. Wyjawiła również, jak zareagował jej ukochany.

Joanna Krupa, która już niebawem zostanie mamą po raz pierwszy, chętnie chwali się swoim błogosławionym stanem. W mediach społecznościowych zamieszcza wiele zdjęć, gdzie eksponuje swoje ciążowe krągłości i nie stroni również od obcisłych stylizacji, dodatkowo uwydatniających sporych rozmiarów brzuszek.

Mimo zaawansowanej ciąży Krupa nie zwalnia tempa i wciąż oddaje się ukochanej pracy. Dzięki temu jej fani mogą regularnie podziwiać, jak Joasia radzi sobie z wyczekiwaniami maleństwa. Wiele wskazuje na to, że celebrytka ma się dobrze, a dobry nastrój natchnął ją do tego, by wreszcie wyjawić płeć dziecka. 

Joanna Krupa zdradza płeć dziecka. Reakcja męża jest nieprawdopodobna 

Gospodyni programu "Top Model" udzieliła wywiadu dla portalu "Viva", podczas którego postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i w końcu wyjawić, czy za kilka miesięcy na świecie przywita syna, czy córkę. Krupa nie omieszkała zdradzić również, jak zareagował jej mąż. Przyznała, że ukochany od zawsze o tym marzył, a gdy się dowiedział, nie był w stanie powstrzymać łez.

- Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce - powiedziała.

Para nie wybrała jeszcze imienia dla swojego bobasa, jednak modelka już jest przekonana, że proces weryfikacji może budzić między nią a mężem niemałe konflikty. Mimo to jest podekscytowana i nie może się doczekać, kiedy przytuli swoją pierworodną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Modelka już planuje kolejne dziecko?

Podczas rozmowy z dziennikarzem Krupa wyjawiła coś naprawdę zaskakującego. Okazuje się, że od samego początku marzyła, by pierwszy na świecie pojawił się syn, bo w planach miała drugą córeczkę. Joasia chciała, by starszy brat opiekował się młodszą siostrą, jednak gdy zaszła w ciąże jej początkowe plany uległy diametralnej zmianie.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować
 

- Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę - wyznaje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Polityka" wchodzi do kin. Ile na filmie zarobi Patryk Vega?
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: pudelek

Następny artykuł