Mąż Joanny Krupy aż się popłakał. Ciężarna gwiazda przekazała wiadomość o swoim dziecku

Mąż Joanny Krupy aż się popłakał. Ciężarna gwiazda przekazała wiadomość o swoim dziecku Źródło: Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa jest w stanie błogosławionym. Już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka przekazała najnowsze informacje o swoim dziecku. Mąż płakał, gdy się o tym dowiedział.

Joanna Krupa, prowadząca program "Top Model", aktualnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Długo zwlekała z decyzją o zostaniu mamą, jednak teraz jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać narodzin upragnionego maleństwa. O swoim stanie poinformowała fanów już w maju i na bieżąco dzieli się informacjami dotyczącymi jej nienarodzonego dziecka. Wspólnie z mężem przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu.

Joanna Krupa zdradza nowe informacje na temat dziecka

Jurorka "Top Model" bardzo chętnie dzieli się z opinią publiczną informacjami na temat swojej ciąży. Szybko poinformowała swoich fanów, że jej rodzina się powiększy. Krupa nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, a w mediach społecznościowych pojawiają się nowe zdjęcia gwiazdy. Modelka chwali się coraz większym brzuszkiem, a nawet wstawiła zdjęcie USG w 3D, na którym widać twarz dziecka

Krupa prowadzi ciążę pod okiem specjalisty w USA. Chciałaby urodzić w domu, gdzie mógłby towarzyszyć jej mąż i rodzina, jednak najważniejsze jest dla niej zdrowie i dobro dziecka. Modelka obawia się jednak porodu naturalnego, dlatego zastanawia się nad cesarskim cięciem. Ostateczną decyzję o tym ma podjąć razem ze swoim lekarzem prowadzącym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż modelki płakał, gdy się dowiedział

Mąż Joanny Krupy od początku jest bardzo zaangażowany w przygotowania do narodzin ich dziecka. Aktualnie para zastanawia się nad imieniem dla maleństwa, ale póki co nie zdecydowali się jeszcze na jakiś konkretny wybór. Czas jednak nagli, gdyż Joanna urodzi swoje pierwsze dziecko już w listopadzie. Modelka zdradziła właśnie płeć swojego dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Jak poinformowała fanów, już wkrótce urodzi dziewczynkę. Kiedy jej mąż dowiedział się, że będzie miał córeczkę, aż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia. Od początku marzył o dziewczynce, dlatego jego radość była podwójna. Joanna na początku przyznała, że jej marzeniem był syn, który opiekowałby się później młodszym rodzeństwem, ale kiedy dowiedziała się o swojej ciąży, zapragnęła jednak mieć córeczkę. Marzenie pary na szczęście się spełniło. Teraz pozostało tylko życzyć Joannie szczęśliwego rozwiązania.

 

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu