Mąż Koroniewskiej nie ma litości. Publicznie wytknął żonie wpadkę

Mąż Koroniewskiej nie ma litości. Publicznie wytknął żonie wpadkę Źródło: youtube.com/ryan faust

Joanna Koroniewska jak każda kobieta popełnia wpadki, ale te komentowane przez męża bywają najgorsze. Publiczne przytyki od Macieja Dowbora nie są tym, czego oczekiwała.

Joanna Koroniewska, która aktualnie przebywa we Włoszech nie traci żadnej okazji, by pochwalić się wyjazdem i relacjonować każdą chwilę z atrakcji, których ma tam aż nadto. Aktorka wybrała się na rajd 1000 Miglia wraz z innymi polskimi celebrytami. Zostali zaproszeni, by na żywo obserwować wydarzenie. Zostało to oczywiście okraszone licznymi zdjęciami, pod którymi bardzo chętnie udziela się jej mąż.

Joanna Koroniewska otrzymała przytyk od męża

Koroniewska i Dowbor to ta jedna z par polskiego showbiznesu, u której zawsze jest wesoło. Ich wzajemne komentarze i przepychanki to kopalnia dobrego humoru. Zawsze znajdą okazję, by sobie dopiec, zawsze jednak wszystko jest utrzymane w dobrym guście.

Tak było i tym razem. Joanna, która pojechała do Włoch między innymi z Dawidem Wolińskim, Małgorzatą Sochą czy Zofią Ślotałą, dodała na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przy czerwonej maszynie, która brała udział w rajdzie. Opatrzyła to opisem: "Mimo deszczu cudowni ludzie i fantastyczna atmosfera. I oczywiście samochody. Te najpiękniejsze. Wyścig zakończony".

Maciej Dowbor zareagował praktycznie natychmiast, oburzony, że żona pojechała na ważne wydarzenie, bazujące na historycznym Mille Miglia nie wiedząc nic o rajdzie. Według niego pomyliła nawet nazwę i zwrócił jej uwagę pisząc: "Kochanie to jest rajd...R A J D".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joanna Koroniewska nie chciała przyznać się do błędu, pokazując, że błąd w opisie zrobiła specjalnie, by połechtać ego męża, gdy ten zwróci jej uwagę o pomyłkę. Trzeba przyznać, że wytłumaczenie jest świetne.

Maciej Dowbor na pewno też chciałby tam być, jako fan starych aut i pięknych Włoch. Niestety, w czasie trwania rajdu przygotowywał się na pierwszy w tym roku triathlon. Miał to zaplanowane już o wiele wcześniej, a jako zapalony sportowiec nie mógł tego przegapić chcąc sprawdzić swoja aktualną formę.

Fot. instagram.com/joannakoroniewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Kobieta WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News