Joanna Koroniewska jest znana swoim fanom przede wszystkim z czasów, w których występowała w M jak Miłość. Aktorka jednak wcale nie zniknęła, a wciąż udziela się publicznie. Ostatnio poprosiła fanów o pomoc, chodzi o „rzadki i ciężki podtyp białaczki”.

Joanna Koroniewska to zdecydowanie aktorka o wielkim sercu. Artystka nie mogła przejść obojętnie obok takiego strasznego dramatu, z jakim zmagają się pewni rodzice malutkiej dziewczynki. Postanowiła doraźnie pomóc i poprosiła o wsparcie swoich fanów.

Tym razem aktorkę poruszyła historia malutkiej Lilki, która zmaga się z rzadkim i ciężkim podtypem białaczki. Koroniewska, która sama jest matką, nie kryje, że pojawienie się dzieci w jej życiu to coś najwspanialszego, co mogło ją spotkać. Tym bardziej jest wrażliwa na krzywdę i cierpienie innych maluchów.

Joanna Koroniewska prosi o pomoc

Joanna nie wyobraża sobie przejść obojętnie obok takiego dramatu. Poprosiła swoich fanów o pomoc za pośrednictwem swojego Instagrama. Jej apel momentalnie spotkał się z zainteresowaniem ze strony ludzi, którzy ją obserwują.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

– Dziewczynka choruje na ostrą białaczkę szpikową. Rzadki i ciężki podtyp białaczki, na którą nawet chemia nie chciała zadziałać. Od wczoraj jest troszkę lepiej- wiem z instastory, że nie tylko na mnie ta historia wywarła ogromne wrażenie i mnóstwo ludzi chce ofiarować swoją pomoc. Mama prosi o chęć zostania dawcą szpiku. Wiem z instastory, że jest nas coraz więcej – od wczoraj zgłosiło się do @dkms_pl około 4000 osób. Ja karmię piersią więc mogę się zgłosić, ale na ten czas zakładana jest blokada. Namówiłam męża @maciej_dowbor. Kto następny??! – opisała sprawę ze szczegółami na swoim Instagramie.

Mamy nadzieję, że w ślady jej męża naprawdę pójdzie mnóstwo ludzi i mała Lilka będzie się mogła cieszyć życiem i zdrowiem przez następne długie lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Kiepscy mieli gości! Gwiazdy totalnie zaskoczyły fanów serialu

Źródło: Pomponik