Fani są zdegustowani, Joanna Koroniewska pokazała za dużo. Przesadziła, burza w sieci

Fani są zdegustowani, Joanna Koroniewska pokazała za dużo. Przesadziła, burza w sieci Źródło: instagram.com joannakoroniewska

Joanna Koroniewska pokazała ostatnio naprawdę odważne zdjęcie, co momentalnie wzbudziło emocje wśród jej obserwatorów. Nie przypuszczała raczej, że jedną fotką może rozpętać prawdziwą burzę. Dyskusje nie cichną.

Joanna Koroniewska, szczególnie od czasu epidemii, jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma dnia, by nie wrzuciła tam fotki, na której uśmiecha się od ucha do ucha. Największym zainteresowaniem fanów niewątpliwie cieszyły się zdjęcia, mające na celu skompromitować jej ukochanego. Oboje na przemian wrzucali na Instagram prześmiewcze zdjęcia, dostarczając obserwatorom sporo rozrywki. Ostatnio jednak aktorka wrzuciła fotografię, która momentalnie rozpętała burzę. 

Joanna Koroniewska pokazała za dużo? Afera nie cichnie 

Sobotnim popołudniem w sieci aż zawrzało, gdy na instagramowym profilu byłej gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się bardzo odważne zdjęcie. Dotychczas fani znali Joasię jako szaloną, ale raczej zachowawczą kobietę. Tym bardziej zaskoczyła ich fotografia, do której zapozowała zupełnie nago. Nie trzeba było długo czekać na reakcje mediów. Najpierw o fotce rozpisywała się kolorowa prasa, a później do komentowania ruszyli fani. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć wielu osobom przypadła do gustu zupełnie naturalna, pełna dystansu Koroniewska, nie dało się uniknąć szerokiego grona "antyfanów", którzy nie mogli przejść obojętnie. Post momentalnie zalały negatywne komentarze, w których rozgoryczeni internauci jasno dali jej do zrozumienia, że nie tego się spodziewali. 

- I po co wrzucać takie zdjęcia? Joasiu, zniszczyłaś swój wizerunek - czytamy. 

- Paskuda - grzmi kolejna internautka.

- Ale po co ta nagość? Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada - pisze niezadowolona obserwatorka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

Akurat ten komentarz nie pozostał przez Asię niezauważony. Aktorka błyskawicznie i nad wyraz dosadnie skwitowała temat, odpowiadając rozgoryczonej fance. 

- Nie wypada wiele innych rzeczy - na przykład wypominać komuś wiek - odpowiedziała Joanna Koroniewska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News