Joanna Koroniewska wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje publicznie dzieci. Czegoś takiego mało kto się spodziewał

Joanna Koroniewska wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje publicznie dzieci. Czegoś takiego mało kto się spodziewał Źródło: youtube.com/TVNStyle

Joanna Koroniewska przerwała głos w sprawie, która dość mocno zastanawiała jej fanów. Uznana aktorka przez bardzo długi czas ukrywała swoje dzieci przed obiektywami reporterów. Teraz pod zdjęciem artystki na Instagramie wyszło, czemu decydowała się na taki krok i dlaczego najprawdopodobniej nigdy nie ujrzymy pełnego wizerunku dzieci w social mediach jej i męża. Była to dosyć zaskakująca wypowiedź.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są tymi przedstawicielami show-biznesu, którzy bardzo troszczą się o swoją prywatność. Od czasu, kiedy małżeństwo zeszło się ze sobą po swojej separacji zarówno aktorka znana z "M jak Miłość" jak i syn Katarzyny Dowbor unikają pokazywania swojego życia rodzinnego, skupiając się na wychowywaniu dzieci i cieszenia się wspólnymi, rodzinnymi chwilami. Jedna z fanek Koroniewskiej na Instagramie zaczęła mieć za to pretensje do artystki. Taka postawa nie spodobała się aktorce, która wraz z inną fanką postanowiła skomentować jej decyzję o nieupublicznianiu wizerunku pociech.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z dziećmi. Nie przypadło do gustu jednej z fanek

Na najnowszej publikacji Koroniewskiej na portalu społecznościowym widzimy, jak ona wraz z mężem trzymają za ręce swoje pociechy, które, w odróżnieniu do nich, odwrócone są do kamery plecami. Taka poza nie spodobała się jednej z fanek, która próbowała wymusić od artystki złamanie zasady niepokazywania dzieci.

- Czemu nie pokazujecie dzieci twarzy ? To, po co na zdjęciach skoro kryjcie ich prywatność - to jest słabe, każdy wie, że macie dzieci i tyle w temacie - stwierdziła fanka.

Odpisała jej sama Koroniewska, która postanowiła w końcu powiedzieć, co stoi za skrywaną od lat tajemnicą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koroniewska wytłumaczyła sens niepokazywania dzieci. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał

Gwiazda "M jak Miłość" powiedziała, że bardzo często ona i jej mąż padają ofiarami paparazzi, którzy z ukrycia fotografują dzieci. Koroniewska nie chce, aby jej pociechy bez wiedzy lądowały na łamach pierwszych stron gazet i portali plotkarskich, a woli im zapewnić chociaż trochę prywatności.

- Słabe to jest to co potem dzieje się ze zdjęciami nas i naszych dzieci i dlatego tego nie robimy, a z drugiej strony ukrywać, że je mamy i są dla nas najważniejsze?! Słaby jest ten komentarz. Żyj, jak chcesz i pozwól żyć innym - napisała Joanna Koroniewska.

W argumentowaniu pomogła jej jeszcze jedna fanka, która obrała stronę artystki i rozszerzyła jej wypowiedź.

- Mnie zawsze zastanawia, jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że rodzice - owszem osoby znane (i w Waszym przypadku - lubiane), ale dzieci nie są celebrytami i mają prawo do swojej prywatności... Ciekawe, czy jeden z drugim komentującym chcieliby, będąc dziećmi znanych rodziców mieć non stop trzaskane fotki, a to przez paparazzich, a to przez rodziców i pokazywać swój wizerunek? Ciężko zrozumieć, że rodzice chcą dzieciom zapewnić spokojne dzieciństwo bez "o, córka Dowbora!" na każdym kroku?- napisała fanka, a jej komentarz został polajkowany przez aktorkę.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie
  2. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność
  3. Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit
  4. Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis programu Katarzyny Dowbor. Widzowie nie mieli pojęcia, co tam naprawdę się dzieje
  5. Przenigdy nie kupuj takiego pieczywa. Jest silnie niebezpieczne dla zdrowia
  6. Mamy zdjęcie celi mordercy Kristiny. Zdębiejecie, gdy się dowiecie jak wygląda jego życie za kratami
  7. Małgorzata Kożuchowska oszukała swoich fanów. Burza w sieci po jej zdjęciu w bikini

Źródło: Viva

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News