Jaką żoną jest Joanna Koroniewska? Naprawdę dzisiaj "zrzędziła" publicznie, oto co napisała o mężu

Jaką żoną jest Joanna Koroniewska? Naprawdę dzisiaj "zrzędziła" publicznie, oto co napisała o mężu Źródło: Instagram/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora, który znany jest ze swojego zamiłowania do sportu, a szczególnie triathlonu. Wygląda na to, że poświęca swojej pasji zbyt dużo uwagi. Koroniewska opublikowała długi, szczery post na Instagramie.

Joanna Koroniewska i dziennikarz Maciej Dowbor są małżeństwem od 5 lat. Para raczej nie dzieli się hojnie informacjami ze swojego życia osobistego - stara się chronić prywatność swoich córek, Janiny i Heleny - ale pewne rzeczy można wyczytać z profili na mediach społecznościowych. Aktorka wyjątkowo otworzyła się przed sowimi fanami w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie. Jest to długi, szczery wpis, w którym Koroniewska opowiada o tym, co myśli o pasji swojego męża.

Joanna Koroniewska o pasji męża. "Radzę przemyśleć tę decyzję"

Maciej Dowbor jest zapalonym triathlonistą. Nic dziwnego - ma duszę sportowca, w swoim cv może zapisać choćby występ w reprezentacji artystów polskich. Jego życiem jest jednak przede wszystkim dyscyplina, będąca połączeniem biegania, pływania i jazdy na rowerze. A Joanna Koroniewska podchodzi do tej pasji sceptycznie. Post ma wiele mówiący tytuł: "Krótka instrukcja bycia żoną triathlonisty". I zaczyna się bardzo mocno:

- Generalnie już na samym początku sugeruję ze dwa razy przemyśleć taką decyzję. Naprawdę podejść do tego gruntownie, w związku z faktem, iż to swoisty przypadek bardzo głęboko uzależnionego człowieka, któremu z biegiem lat wszystko, powtarzam WSZYSTKO kojarzy się z jednym - pisze Koroniewska. Następnie wylicza wszystkie niedogodności, na jakie narażona jest żona pasjonata sportu.

Wady triatlonisty. Lateksowe ciuchy, brak czasu i monotematyzm

Koroniewska kpi z ubrań przeznaczonych dla osób, którym rower nie kojarzy się tylko z krótkimi przejazdami Veturilo. Profesjonalne spodenki kolarskie nazywa kpiąco "lateksowymi ciuchami na rower, z tymi wszytymi pieluchami".

- Ileż można siedzieć na twardym siodełku? - pyta retorycznie aktorka. - Otóż podpowiadam: długo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypomina również mężowi, że podczas gdy on trenował na trenażerze, ona w samotności oglądała "Grę o Tron" - on nie miał na to czasu. Koroniewskiej nie podoba się też to, że Dowbor podporządkowuje ukochanej dyscyplinie plany urlopowe oraz monotematyzm męża.

- Generalna zasada spotkania z triathlonistą jest taka - nie pytaj o ten sport bo zmarnujesz sobie wieczór. Gadają o nim bez opamiętania, absolutnie nie zważając na to czy interlokutor wciągnięty w rozmowę czy też nie - tłumaczy aktorka.

Cały ten długi wywód pointuje jednak zaskakującym zdaniem. Przyznaje, że choć denerwuje ją całkowite poświęcenie męża swojej pasji, to także jej to imponuje. 

- Normalnie prawie jak superman - brzmi ostatnie zdanie posta, a całość oznaczona jest hashtagiem "duma".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła
  4. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani
  5. Wielki triumf, Robert Janowski i dawno zapomniana gwiazda "Jaka to melodia?" wracają. Widzowie oszaleją na punkcie tego programu
  6. Dziś wieczorem setki tysięcy Polaków obejrzy na żywo występ Wiśniewskiego. Może być show, jakiego świat nie widział

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News