Rozwalone pół samochodu. Joanna Koroniewska ujawniła szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Rozwalone pół samochodu. Joanna Koroniewska ujawniła szczegóły niebezpiecznego zdarzenia Źródło: TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska, była gwiazda serialu pod tytułem "M jak miłość" miała incydent samochodowy. Aktorka postanowiła ujawnić w sieci szczegóły okropnego zdarzenia. Przy okazji gwiazda opowiedział również o innych stłuczkach, które zapewniły jej mnóstwo stresu oraz nerwów.

Joanna Koroniewska nie po raz pierwszy ma za sobą stłuczkę samochodową, gwiazda jest załamana. Twierdzi, że nie ma pojęcia, jak to się dzieje, ponieważ nigdy nie korzysta z telefonu w trakcie jazdy i nie popełnia innych podobnych błędów. W poniedziałek gwiazda miała kolejny incydent, o którego szczegółach opowiedziała w sieci.

Joanna Koroniewska miała poważny incydent, ujawniła szczegóły

Joanna Koroniewska w ramach cyklu internetowego #DomówkauDowborów podczas rozmowy z Martą Wierzbicką zdecydowała się ujawnić szczegóły swojego ostatniego incydentu samochodowego. Kobieta przyznała, że nie jest z kierownicą za pan brat. 

- Miałam wczoraj bardzo zły dzień. Jestem mistrzynią kierownicy i ciągle coś robię tak, że te samochody (...) rozwalałam już parę razy. Zwykle jak rozwalam i dzwonię do Maćka to mój mąż twierdzi wtedy mówi: "Co? znów?! ile? gdzie? kiedy? jak?". A teraz zadzwoniłam i on powiedział: "Wszystko w porządku? Nic się nie stało?". Po raz pierwszy zachował się jak dojrzały mężczyzna - przyznała gwiazda. 

Aktorka pełna emocji opowiadała o tym, że niestety podobne sytuacje na drodze zdarzają jej się regularnie. Przyznała, ze kiedyś zdarzyło jej się rozwalić samochód, ponieważ zamyśliła się za kierownicą. W jaki sposób doszło do ostatniej stłuczki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Wyjeżdżając ze swojego domu, wjechał we mnie pan centralnie. No i rozwaliłam pół samochodu - zdradziła aktorka. Perypetie na drodze to coś, co zdarza się aktorce dość często. Jej mąż z rozbawieniem przyznaje, że jego żona miała w życiu trzy poważne stłuczki, wszystkie w promieniu krótszym niż 0,5 km od domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje 35-letnia lekarka

- Za każdym razem samochód musiał być ściągany lawetą - dodał rozbawiony Dowbor. Małżeństwo zdaje się nie przejmować szczególnie ostatnim zdarzeniem drogowym aktorki, które na szczęście zakończyło się dla niej bez szwanku, samochód niestety miał się nieco gorzej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Od października szykują nam dużą zmianę. Najbardziej może odczuć ją polska rodzina

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News