Zaskakujące słowa Koroniewskiej. Nie chce kolejnego dziecka?

Zaskakujące słowa Koroniewskiej. Nie chce kolejnego dziecka? Źródło: instagram/joannakoroniewska/

Joanna Koroniewska chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, jednak zachowuje w tym pewną granicę. Choć co jakiś czas pokazuje zdjęcia z dziećmi, dba o ich prywatność i nie upublicznia wizerunku dziewczynek. Fani aktorki z wielką przyjemnością oglądają urywki z jej codzienności, zgodnie stwierdzając, że idealnie odnajduje się w roli mamy. Czy zatem czas na kolejne dziecko?

Joanna Koroniewska za każdym razem szczerze mówi o swojej karierze czy rodzinie, choć w tej kwestii jej wypowiedzi ograniczają się do niezbędnego minimum. Mimo to już kilkukrotnie mogliśmy usłyszeć o jej domowych wojażach z dwiema małymi pociechami.

Gwiazda właśnie skończyła 41 lat, jednak mamą został stosunkowo niedawno. Dziewczynki nieubłaganie rosną, a w mediach pojawiły się spekulacje, że celebrytka ma zamiar starać się o kolejnego bobasa. Ostatnimi czasy aktorka miała okazję oficjalnie odnieść się do tej kwestii, a jej słowa zaskoczą chyba każdego. 

Joanna Koroniewska nie chce kolejnego dziecka? Zaskakujące słowa 

Była gwiazda "M jak miłość" udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Jastrząbpost.pl, w którym nie mogło zabraknąć tematu rodziny. Dziennikarka śmiało zapytała, czy to prawda, iż ta ma chęć na jeszcze jedno dziecko. Ku jej zaskoczeniu, aktorka wprost przyznała, że posiadanie dwóch dziewczynek potrafi nieźle dać jej w kość, dlatego nie wyobraża sobie, by w domu miałaby pojawić się kolejna pociecha. W szczególności taka, która wymagałaby najwięcej uwagi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koroniewska otwarcie przyznała, że nie ma zamiaru powiększać swojej rodziny. Co więcej, zwróciła się do dziennikarki, by ta jej tego nie życzyła, po tym, jak reporterka przyznała, że sama jest mamą dwójki pociech i doskonale wie, jak ciężko jest pogodzić pracę z macierzyństwem.

- Nie życzę ci kolejnego [dziecka] kochana, nie życz też mnie. Ale życzę nawet piątki tym wszystkim, którzy czują się na siłach. Mam przyjaciół z czwórką i czują się świetnie - wyznała gwiazda.  

Aktorka dała niani wolne. Rzeczywistość nie była łatwa 

Asia nie ukrywa również, że zatrudniła nianię, która na co dzień wyręcza ją w wielu obowiązkach. Opowiedziała, że jakiś czas temu postanowiła dać jej wolne i nagle musiała zmierzyć się z rzeczywistością. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

- Musieliśmy w końcu dać niani trochę odpocząć, bo była z nami przez cały weekend, więc tak naprawdę jedyną niespodziankę sprawiła mi moja najmłodsza latorośl, która postanowiła tej nocy nie spać - zdradza.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie
  4. Sylwia Bomba chwali się zdjęciami z mężem. Wiemy, kim jest
  5. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News