Dojrzała gwiazda TVN pokazała się topless. "Starym babom dziękujemy"

Dojrzała gwiazda TVN pokazała się topless. "Starym babom dziękujemy" Źródło: Youtube.pl/tvn.pl

Gwiazda TVN zdecydowała się na bardzo odważny krok. Joanna Przetakiewicz postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem na którym pozuje topless. Kadr wzbudza wielką dyskusję - zwolennicy chwalą gwiazdę za odwagę, a przeciwnicy przypominają, że w pewnym wieku niektórych rzeczy nie przystoi już robić.

Joanna Przetakiewicz, choć ma już ponad 50 wiosen na karku, zdecydowała się na odważny krok. Była jurorka polskiej edycji programu TVN "Project Runway" i uczestniczka "Azja Express" nie boi się odważnych zdjęć, które trafiają później do Internetu.

Dwa lata temu jej zdjęcia ukazały się w październikowym "Playboyu". Gwiazda nie poprzestała na odważnych sesjach. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich motywacjach, które skłaniają ją do pokazywania swojego ciała. 

Joanna Przetakiewicz w "gorącym ujęciu". Fani podzieleni odważnym zdjęciem

- Bo chciałam i mogłam. Chciałam coś zamanifestować - erę nowych kobiet. Niewiele dziś dojrzałych kobiet w Polsce myśli o sobie w ten sposób, że są naprawdę atrakcyjne. Trzeba przełamać schemat, że dojrzała kobieta staje się przezroczysta i nieatrakcyjna - powiedziała w studiu DDTVN.

Aktywistka nie godzi się na kulturalny "nakaz" zniknięcia z okładek, czy magazynów tylko i wyłącznie z racji zaawansowanego wieku. Argument "tobie już nie przystoi" odbiera z uśmiechem na ustach. Nie zmienia to jednak faktu, że publika ma w tej sprawie bardzo podzielone zdania. 

- Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. Najwyższy czas na wakacje - napisała pod jednym z ostatnich wyjątkowo odważnych zdjęć na Instagramie.

Przetakiewicz pozuje topless na masce samochodu. Jak na 50-latkę zachwyca swoją figurą. Zapewne mało kto dałby jej ten wiek nie znając jej życiorysu. Nie wszystkim internautom spodobała się jej odwaga. Krytykom przychodzi na myśl przede wszystkim jej wiek.

- Starym babom dziękujemy - rzucił ostro jeden z komentujących.

- Miałam Panią za kobietę z klasą. Po tym zdjęciu mam mieszane uczucia i pytam się czy kobiecie z klasą wypada zamieszczać takie zdjęcie? - dodaje kolejna z piszących osób.

Nie brakuje jednak głosów poparcia. Nie da się ukryć, że Przetakiewicz jest swoistą "lodołamaczką" w tej materii. Musi przyjąć na siebie nie tylko głosy uznania, ale krytyki i zazdrości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Piękna kobieta więc nie ma co ukrywać. Cieszy się ze swojego wyglądu, a jak komuś to się nie podoba to nie musi oglądać i tyle - pisze jeden z fanów.

Inny zwraca uwagę, że sylwetka Joanny to znakomity przykład dla młodych piękności. Która z nich nie chciałaby wyglądać podobnie za dwie, trzy dekady?

- No cóż, dziewczyny bierzcie przykład o ciało trzeba dbać - czytamy.

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  2. Maryla Rodowicz: mąż rozstał się z nią przez maila? Byli razem ponad 30 lat
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Instagram

Następny artykuł