Lekarze ogłosili zwrot ws. nowotworu Joanny Górskiej
Wiadomości Pikio - 28 Kwietnia 2018

Lekarze ogłosili zwrot ws. nowotworu Joanny Górskiej

Popularna dziennikarka Polsatu, Joanna Górska, ogłosiła fanom niezwykle radosną wiadomość. Gwiazda, która walczyła z nowotworem piersi, wreszcie opuściła szpital, ponieważ okazało się, że dzięki radioterapii czuje się znacznie lepiej.

Lekarze zapewnili Górską, że 27 kwietnia będzie przełomowym dniem w historii jej trudnych zmagań z chorobą. Właśnie wtedy zakończyła bowiem kolejny etap leczenia, który przyniósł pożądane, pozytywne efekty.

Joanna Górska: długo wyczekiwany przełom

- Radioterapia nie boli. Skutki uboczne to podrażnienia skóry i mocne osłabienie organizmu. Mój system odpornościowy szoruje prawie po dnie, trzeba bardzo uważać. Już finiszuję. Jestem mocno wymęczona, ale szczęśliwa, że leczenie się powiodło - opisała zadowolona dziennikarka. Wczoraj Górska dodała wreszcie na swe konto na Instagramie zdjęcie wykonane przed budynkiem szpitala. Pozuje na nim z uniesioną w geście zwycięstwa pięścią i szerokim uśmiechem. Całość opatrzyła podpisem "Koniec".

Radość opinii publicznej

Fani są zachwyceni dobrymi wiadomościami, które przekazała im dziennikarka. Widzowie wspierają ją bowiem od czasu, gdy w zeszłym roku ogłosiła oficjalnie, iż zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. My także bardzo cieszymy się pozytywnymi efektami leczenia Górskiej i życzymy jej dużo zdrowia.Joanna Górska Fot. Instagram/Joanna GórskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorka „M jak Miłość” dotkliwie pobita. Opublikowała zdjęcie
  2. „Taniec z Gwiazdami”: Chory Popek próbował tańczyć, ZWYMIOTOWAŁ
  3. Dramat gwiazdy Telewizji Polskiej. Została bez grosza, musiała wyprzedać majątek
ZAMIANA
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News