Joanna Gibner poszukiwania
facebook.com Janusz Szostak
Klaudia Bochenek - 27 Maja 2020

Właśnie zakończono poszukiwania. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz

Joanna Gibner była przez lata poszukiwana przez rodzinę, służby, jasnowidzów oraz detektywów. Dziś nastąpił przełom, na który wszyscy czekali. W jeziorze znaleziono ciało Joanny, informację jako pierwszy przekazał Janusz Szostak, który po raz drugi zorganizował poszukiwania w miejscu tragedii.

Joanna Gibner miała 23 lata w chwili zaginięcia. Przez lata uważano, że uciekła, prawda okazała się być kompletnie inna. W wyniku poszukiwań odnaleziono jej szczątki.

Joanna Gibner była poszukiwana przez 24 lata. To już koniec tej przykrej sprawy

Jeszcze wczoraj rozmawialiśmy z Januszem Szostakiem o podjętych na nowo poszukiwaniach Joanny Gibner. Prezes Fundacji Na Tropie, która uczestniczyła m.in. w poszukiwaniach Ewy Tylman, Iwony Wieczorek czy też Mateusza Żukowskiego, miał głęboką nadzieję, że tym razem z pomocą nurków nastąpi przełom. Tak też się stało - kilka godzin po rozmowie Janusz Szostak w mediach społecznościowych podzielił się informacją, że na dnie jeziora znaleziono pakunek, w którym mogą znajdować się szczątki.

Znalezienie tego kota to spore wyzwanieNa zdjęciu ukrył się kot. Tylko 10% społeczeństwa umie go znaleźć bez podpowiedzi, reszta wymiękaCzytaj dalej

Przypomnijmy, że 23-letnia Joanna Gibner zaginęła 3 tygodnie po swoim ślubie. Mąż utrzymywał, że uciekła, ale prawda, która wyszła na jaw po latach okazała się brutalna. Zabił ją z powodu chorobliwej zazdrości, a w ukryciu zwłok pomógł mu brat. Poszukiwania ciała w jeziorze Dywickim niedaleko Olsztyna były podejmowane kilka razy, jednak bez większych sukcesów, a policja zamknęła śledztwo. Rok temu w akcję poszukiwawczą zaangażował się właśnie Janusz Szostak, lecz nie zdążył przy pomocy nurków przeczesać całego akwenu - plany pokrzyżowały złe warunki pogodowe. Dziś prezes fundacji przekazał zarówno dobre, jak i przykre informacje.

W poszukiwaniach brał też udział Marcel Korkuś, to on znalazł szczątki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat porażające odkrycieDwóch nastolatków nagle zniknęło. Po 21 latach dokonano porażającego odkrycia, prawda nie mieści się w głowieCzytaj dalej

- Robimy to dla mamy Joanny, która chce pochować dziecko. Dzisiaj jest Dzień Matki, może właśnie dziś się uda - mówił wczoraj Janusz Szostak. Dziś pani Danuta, mama Joanny Gibner, dowiedziała się, będzie mogła w końcu pochować dziecko po tylu latach niepokoju i udręki. Nad jeziorem pojawili się policjanci oraz prokurator, który obserwował wydobywanie obciążonej torby z dna akwenu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych

2. Łukasz Szumowski wyjawił prawdę. Podał kluczową informację dla Polski

Szczątki, które znajdują się w torbie, muszą przejść kolejne etapy identyfikacji. Zajmie się tym już prokurator, jednak można być bardziej niż pewnym, że to zaginiona Joanna. W akcji brał udział przede wszystkim Marcel Korkuś, doświadczony nurek, który niecały miesiąc temu odnalazł ciało 3,5-letniego Kacperka. Sam zgłosił się z chęcią pomocy i jak widać dopiął swego, wszyscy są pod wrażeniem jego pracy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włoski chirurg zbadał Całun Turyński. Wyniki ekspertyzy ujawniły niesamowite fakty
  2. Włoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferu
  3. Rząd w ostatniej chwili zniesie uciążliwy zakaz. Już od 30 maja wielu Polaków odetchnie z ulgą
  4. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
  5. Mężczyzna zaginął dwa lata temu, niespodziewanie zobaczyli go na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, co się stało
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Ogórki do pocierania ścianMama zawsze nacierała ogórkiem ścianę. Córka wypróbowała jej sposób i już nigdy nie zrobi inaczejCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News