Joanna Brodzik codziennie drży ze strachu. Nie może pogodzić się z nieuchronnym

Joanna Brodzik codziennie drży ze strachu. Nie może pogodzić się z nieuchronnym Źródło: fot. Youtube

Joanna Brodzik jest bardzo znaną, polską aktorką. Jak się okazuje, artystka codziennie drży ze strachu. Czego może się obawiać? Okazuje się, że niestety, nieuchronnego.

Joanna Brodzik od lat pozostaje szczęśliwą partnerką Pawła Wilczaka, również aktora, z którym ma dwójkę synów. Bliźnięta Jan i Franciszek mają już 10 lat i Joannę zaczęły nawiedzać lęki przed nieuchronnym. Aktorka bardzo chroniła prywatność całej rodziny. Próżno było szukać w plotkarskich mediach jakichś doniesień o jej małżeństwie czy o synach. Dzieci jednak rosną i jak się okazuje, wcale nie chcą iść śladami matki.

Joanna Brodzik boi się o synów

Joanna Brodzik drży ze strachu, bowiem jej synowie najwyraźniej odziedziczyli wiele cech po znanych rodzicach. Przede wszystkim sami chcą być znani, a wtedy ich prywatności nie będzie już można chronić tak łatwo. Jan i Franciszek chcą... zostać youtuberami! Aktorka nie może pogodzić się z przyszłością, jaką wybrali dla siebie bliźniacy. Wolałaby, żeby zajęli się bardziej ambitnymi planami przyszłości, a nie robili z siebie show w internecie. - Moi synowie dużo rozmawiają teraz o tym, że chcą zostać youtuberami. To są gwiazdy dzisiejszych 10-latków, to są gwiazdy, które władają ich wyobraźnią. To są osoby aspirujące, to też symbol zmieniającego się czasu. Tłumaczę chłopcom, że raz znalezienie się w sieci oznacza, że już w niej jesteś na zawsze i że to, co będzie twoją pierwszą audycją, może stać się tematem rozmowy, kiedy będziesz chciał startować na dyrektora banku. I że to dalej będzie w sieci - wyjawiła Brodzik w rozmowie z Natalią Hołownią. Trzeba przyznać, że aktorka podchodzi do tego niezwykle rozsądnie i przezornie. Niestety, nie od dziś wiadomo, że dzieci potrafią w chwilę zniweczyć to, o co ich rodzice walczyli przez lata. Miejmy chociaż nadzieję, że na Youtubie zajmą się jakimś niekontrowersyjnym tematem i nie przyniosą rodzicom wstydu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Zazdrosna Mucha OSTRO ocenia sesję Żyły. „Playboy skończył się na mojej sesji”
  2. Nie dostali zaproszenia na ślub Meghan. Jej bratanek złapany w klubie z nożem, ale i tak lepsza była ciotka…
  3. Kochały go miliony Polek. A tak wygląda teraz, zniszczony próbami SAMOBÓJCZYMI (ZDJĘCIA)
  4. Media: Narzeczony zdradził Felicjańską. SZOKUJĄCA odpowiedź celebrytki
  5. Przerażająca wizja polskiego księdza. Z niepełnosprawnymi w Sejmie stanie się coś strasznego
Źródło: pomponik.pl   Następny artykuł