Człowiek prezesa brutalnie szydzi z Wałęsy! Polacy nie mieli dla niego litości

Człowiek prezesa brutalnie szydzi z Wałęsy! Polacy nie mieli dla niego litości

Człowiek prezesa zachował się skandalicznie. Publicznie szydzi z byłego prezydenta Polski - Lecha Wałęsy. Rodacy nie mają dla niego żadnej litości, co nawet szczególnie nie dziwi. 

W Polsce koncertuje właśnie kultowy zespół The Rolling Stones. Z uwagi na ich wizytę w naszym kraju, prezydent Lech Wałęsa zdecydował się na napisanie do grupy listu, w którym poskarżył się m.in. na sytuację w Sądzie Najwyższym. Z wiadomości legendy Solidarności publicznie kpi człowiek prezesa, Joachim Brudziński. Joachim Brudziński odniósł się na swoim Twitterze do tej sprawy, a także odpowiedział na pytanie jednego z internautów, brzmiące: "do kogo były prezydent napisze w obronie Małgorzaty Gersdorf?".

Joachim Brudziński nie ma litości dla Wałęsy

- Ja sądzę, że do Julio Iglesias, a kto wie, jak Pan Wałęsa się rozkręci to może i do samej Kim Kardiashian napisze. U tej "intelektualistki" na pewno znajdzie zrozumienie i podziw, w przeciwieństwie do takiej "niewdzięcznej" Oriany Fallaci ona nie nazwie go bufonem i ignorantem - napisał zgryźliwie Joachim Brudziński. - Twój wspaniały zespół [Mick - red.] przyjeżdża do Polski. Ludzie tak bardzo oczekują na wasz występ. Ale w Polsce dzieją się teraz złe rzeczy - tak rozpoczął swój list Wałęsa. Myślicie, że naprawdę zasłużył na aż taką dużą falę krytyki? Natomiast na poprawę nastroju Lecha Wałęsy warto wspomnieć, że Brudzińskiego również na Twitterze ostro skrytykowano. - Panie Ministrze. Nazwisko Iglesias się odmienia, a więc "Iglesiasa". Nie "Kardiashian", a "Kardashian". Ta "intelektualistka" była w Białym Domu u prezydenta Trumpa, o którym Pana partia mówiła, że przedstawia tę samą polityczną wizję. Pozdrawiam! - napisała dziennikarka Marta Kiermasz, wytykając mu błędy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Martyna Wojciechowska w żałobie. Tragiczny wypadek zabrał najbliższą jej osobę
  3. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News