Brudziński dolał oliwy do ognia. Rozwścieczył Polaków do czerwoności

Brudziński dolał oliwy do ognia. Rozwścieczył Polaków do czerwoności Źródło: Polskie Radio

Joachim Brudziński ma w ciągu ostatnich dni ręce pełne roboty. Po zabójstwie Pawła Adamowicza wszystkie służby zostały postawione na baczność. Minister spraw wewnętrznych i administracji opisał właśnie podejmowane przez siebie czynności. Wielu Polaków nie jest w stanie wybaczyć mu tego, co zrobił.

Joachim Brudziński nie może zaliczyć początku roku do najbardziej udanych. Najpierw musiał bardzo szybko zareagować po tragicznym pożarze w escapie roomie w Koszalinie, następnie wszystkie podległe mu służby musiały wejść w stan najwyższej gotowości po zamachu na prezydenta Gdańska.

Joachim Brudziński rozwścieczył Polaków

Minister robi co może, żeby podległe mu służby wyszły z twarzą z obecnej sytuacji. Wiele osób zarzuca policji, że ta aktywnie nie uczestniczyła w ochranianiu finału WOŚP, a teraz stara się po prostu "grać pod publikę". Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, co działo się po wyjściu Stefana W. z więzienia. Zabójca Pawła Adamowicza miał kilkukrotnie grozić swojemu przyjacielowi, a zarazem byłemu wspólnikowi. Dochodziło do tego, że nachodził go w domu. W stronę jego okien poleciała cegła. Podobnie wyglądał kolejny atak, który również został zgłoszony na policję. Pomimo kolejnych informacji dotyczących pojawiających się gróźb, w kwestii Stefana W. nie podjęto konkretnych starań. - Na pierwszej odprawie, po bestialskim morderstwie Prezydenta Adamowicza, w MSWiA poleciłem przeprowadzić szczegółową kontrolę działań gdańskiej policji. Gen. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji, zapewnił mnie, że wszystkie wątpliwości zostaną sprawdzone - stwierdził Joachim Brudziński na swoim Twitterze. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM W stronę ministra spraw wewnętrznych i administracji sypie się wiele oskarżeń. Przede wszystkim zarzucane jest mu bagatelizowanie prawdziwych zagrożeń, a skupianie uwagi na "rozkazach politycznych". - Ludzie Ziobry i Brudzińskiego nie mają czasu, aby takimi osobami się fachowo zająć. Przyjemnością dla nich jest prześladowanie KOBIET Z PARASOLKAMI, LUDZI Z BIAŁYMI RÓŻAMI, POSIADAJĄCYCH KOSZULKI Z NAPISEM KONSTYTUCJA, bo tacy są dla nich zagrożeniem - napisał jeden z internautów. - Brudziński, za trzyletnie zaniechania razem z Ziobro powinniście się podać do dymisji. Odkąd jesteście u władzy różnego rodzaju nacjonaliści, faszyści, kibole, bandyci i menty społeczne mają ciche przyzwolenie obozu rządowego na terroryzowanie społeczeństwa. Od trzech latach media grzmią w sprawie palenia kukieł, antysemityzmu, aktów zgonu dla polityków, burd kibolskich, a wy razem z faszystami i narodowcami maszerujecie ramię w ramię po Warszawie - dodał kolejny komentujący. Społeczeństwo nie jest również w stanie zrozumieć, dlaczego podczas tak wielkiego wydarzenia przy scenie nie było żadnych funkcjonariuszy. - Szkoda, że chociaż jeden nie stał przy scenie... Dziś na pogrzebie tylu... A tydzień temu... Dla mnie to jest nie [do] pojęcia, nie do ogarnięcia - stwierdza kolejna internautka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. 500 plus nie trafi do tysięcy Polaków. Jest oficjalne stanowisko ministerstwa 
  4. WSTYD! Andrzej Duda na pogrzebie Adamowicza nie podał ręki swoim „przeciwnikom” 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News