Kompromitacja Joachima Brudzińskiego. Internauci chcą go cofnąć do podstawówki

Kompromitacja Joachima Brudzińskiego. Internauci chcą go cofnąć do podstawówki

Joachim Brudziński się nie popisał, a że skompromitował się w internecie to jeszcze długo ludzie mu tego nie zapomną. Już teraz internauci proponują mu cofnięcie się do czasów szkoły podstawowej, w celu nadrobienia karygodnych braków.

Joachim Burdziński zaliczył wpadkę, która na długo pozostanie w pamięci internautów. Przede wszystkim dlatego, że kiedy osoba publiczna popełnia taki błąd to nie sposób jej tego wybaczyć. I pomyśleć, że to wszystko przez... rabarbar. Konkretnie przez odmianę słowa "rabarbar". Internauci zgodnie stwierdzili, że ten błąd Brudzińskiego to poziom szkoły podstawowej. Zaproponowali mu nawet by się do niej cofnął w celu nadrobienia braków w edukacji.

Joachim Brudziński zaliczył wpadkę

Gdyby ktoś pytał co jest w świecie najsmaczniejsze dziś wieczorem to podpowiem, kompot z rabarbabar jest najsmaczniejszy - napisał poseł na swoim Twitterze, nie odmieniając nazwy popularnej rośliny. Niby mała rzecz, a wywołała prawdziwą burzę i lawinę komentarzy. Szef MSWiA swój felerny wpis pis opatrzył zdjęciem, na którym widzimy, jak przygotowuje w kuchni sok z rabarbaru. Poza błędem językowym Joachim Brudziński oberwał za to, że zajmuje się tak błahymi, codziennymi sprawami, podczas gdy dzieją się ważne rzeczy. Od 19 dni trwa w Sejmie protest osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Być może, gdyby Brudziński napisał post na ten temat lub zajął się tą sprawą osobiście nie rozjuszyłby aż tak internautów. - Gdyby ktoś pytał, to w Sejmie 19 dzień protestują osoby niepełnosprawne i ich rodziny, a pan nawet nie potrafi poprawnie odmienić słowa rabarbar, nie mówiąc już świadectwie prymitywa, jakie wystawia pan sobie tym wpisem – skomentowała to jedna z obserwujących polityka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?
  2. Górniak oszalała. Poleciała na drugi koniec świata, by wyrzucić fortunę w błoto
  3. Kurdej-Szatan ostro o pieniądzach. „No pewnie, w ogóle nie za**lam”
  4. Doda zostanie matką?! W internecie zawrzało! (FOTO)
  5. Bijatyka na spotkaniu z Morawieckim! Premier musiał uciekać
Źródło: natemat.pl Następny artykuł