Joachim Brudziński ostro o polskich artystach: "Pożal się Boże elita"

Joachim Brudziński ostro o polskich artystach: "Pożal się Boże elita" Źródło: .

Joachim Brudziński ostro skomentował polskich artystów. Według polityka, wszystkie medialne osoby, które atakują partię Prawa i Sprawiedliwości, są "pożal się Boże elitą". Te słowa zszokowały środowiska artystyczne.

Joachim Brudziński czasami dość ostro komentuje bieżące wydarzenia. Również i w tym przypadku nie szczędził słów krytyki. Tym razem poseł podsumował polskich artystów, którzy atakowali partię Prawo i Sprawiedliwość w czasie kampanii prezydenckiej. Polityk nazwał środowiska artystyczne "pożal się Boże elitą". 

Joachim Brudziński nie lubi słów krytyki

Wygląda na to, że Joachim Brudziński nie lubi słuchać krytyki. Zwłaszcza jeżeli dotyczy ona jego osoby, bądź partii, z którą jest związany. Polityk postanowił w ostrych słowach odpowiedzieć wszystkim artystom, którzy nieprzychylnie wyrażali się o ugrupowaniu Jarosława Kaczyńskiego

- To, że ktoś jest wybitnym aktorem czy reżyserem, nie znaczy, że ma po kolei w głowie w innych dziedzinach - cytuje słowa Brudzińskiego portal Wp. 

Polityk zwrócił się bezpośrednio do reżysera

Jakby tego było mało, polityk zwrócił się również personalnie do reżysera, który również nie jest zagorzałym zwolennikiem poczynań PiS-u.

- Panie Lupa, niech sobie pan reżyseruje spektakle, ale niech pan przestanie obrażać ludzi, bo nie ma pan do tego żadnych podstaw - powiedział Joachim Brudziński. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polityk jeszcze w trakcie kampanii prezydenckiej zadrwił także z aktorki Mai Ostaszewskiej. Gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych, że jeśli wybory wygra PiS, to będzie przygotowana na ograniczenia swobód w postaci zabrania możliwości korzystania z internetu. Brudziński odpowiedział aktorce zamieszczając Tweeta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2.Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

- To jak ja będę tłitował??? Gdzie ja biedny będę mógł zobaczyć jak Pani Maja Ostaszewska walczy o adopcje pszczoły, uwolnienie karpia. Gdzie zobaczę te łzy i rozpacz po bestialskim zamordowaniu wiewiórki przez pisowskich siepaczy? - pisał sarkastycznie Brudziński. 

Brudziński postanowił odpowiedzieć również Krystynie Jandzie. Stwierdził, że wszystko, co mówi i pisze aktorka, to "dyrdymały i monstrualne głupoty". Jak widać polityk nie jest fanem ludzi kultury, którzy go krytykują i znajdzie odpowiedź na każde nieprzychylne zdanie wypowiedziane na temat jego partii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd ZMIENIA ZASADY dotyczące emerytur. Jedni zyskają dużo więcej, inni stracą
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Kasia Cichopek zabłysnęła niezwykłym wyczuciem stylu. Pokazała się w swetrze, który każda kobieta powinna mieć w szafie na jesień 2019
  4. 3 znaki zodiaku, które nigdy nie powinny mieć partnera. Ich życie będzie o wiele lepsze bez drugiej połówki
  5. Andrzej zobaczył suknię ślubną córki i zamarł, choć była zjawiska. Potem spojrzał na kreację żony i aż ukląkł

źródło: Wp

Następny artykuł