Brudziński do internautki: "Pati słoneczko, dziękuję za dobre słowo"

Brudziński do internautki: "Pati słoneczko, dziękuję za dobre słowo" Źródło: Flickr/Sejm RP

Joachim Brudziński kompletnie zaskoczył wszystkich na Twitterze. Na komentarz jednej z internautek odpowiedział słowami, których nikt po szefie MSWiA by się nie spodziewał. Nie tylko jedną komentującą tak potraktował.

Joachim Brudziński nie przestaje zaskakiwać. To nie pierwszy raz, gdy popisuje się specyficznym poczuciem humoru. Niegdyś wskazał na ulicę w Brukseli, która zbiegiem okoliczności nazywała się tak samo, jak jego pseudonim ze szkolnych lat. Innym razem wspominał o żarcie Jarosława Kaczyńskiego, który na wyjściach na ryby potrafił wkręcać przypadkowych ludzi, że wcale nie jest prezesem Kaczyńskim i to tylko uderzające podobieństwo. Teraz szef MSWiA wspomniał o innym żarcie prezesa PiS, ale w komentarzach sam zaczął popisywać się nietypowym poczuciem humoru.

Joachim Brudziński udostępnił żart Kaczyńskiego. To był jedynie początek pokazu humoru szefa MSWiA

Zaczęło się od tego, że minister spraw wewnętrznych i administracji pokazał na Twitterze żart prezesa Kaczyńskiego na ostatnim pikniku rodzinnym PiS w Zbuczynie. Wtedy też lider Prawa i Sprawiedliwości w trakcie przemówienia na scenie otrzymał "hełm lidera" od lokalnych strażaków. Jarosław Kaczyński założył go i zasalutował, przy wyraźnym ubawie publiczności, która zareagowała śmiechem i aplauzem.

Cała sytuacja została oczywiście uwieczniona na nagraniu z pikniku. Udostępnił je Joachim Brudziński, który chciał udowodnić opozycji oraz niedowiarkom, że przedstawiony często w odhumanizowany sposób prezes PiS ma poczucie humoru.

- To mówicie #Totalni, że Jarosław Kaczyński nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie - napisał na Twitterze w opisie zamieszczonego filmu.

Na tym jednak żarty Brudzińskiego się nie zakończyły.

Joachim Brudziński żartuje z internautki "Pati słoneczko"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Brudziński toż to zwykła reżyserka pożyteczny idioto - napisała Internautka na Twitterze z konta o nazwie "Patrycja".

Na to Joachim Brudziński miał kompletnie zaskakującą odpowiedź.

- Pati słoneczko, dziękuje za dobre słowo - odpisał szef MSWiA, wieńcząc swoją odpowiedź emotikoną pocałunku.

- Nie ma za co, cukiereczku - odpowiedziała Brudzińskiemu internautka, która również zakończyła wpis "całusem".

Dzisiaj Grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- Siląc się na luzaka, też jesteś żałosny - napisała inna użytkowniczka "Alicja" pod nietypową odpowiedzią Joachima Brudzińskiego.

Tego minister również nie pozostawił bez komentarza.

- Aluniu rozumiem i też ślę - napisał wstawiając na końcu emotikonę "buziaka".

Źródło: Twitter/j.brudzinski

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu