Jackowski przeraził Polaków. Powiedział, kto wygra wybory
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Jackowski przeraził Polaków. Powiedział, kto wygra wybory

Krzysztof Jackowski już nie raz używał swoich zdolności, aby przewidzieć nadchodzące wydarzenia w polityce. Teraz jasnowidz z Człuchowa zdradził, co nas czeka podczas przyszłorocznych wyborów.

Krzysztof Jackowski dzięki swoim nadprzyrodzonym umiejętnościom znany jest w całej Polsce. Wiele osób szuka u niego pomocy m.in. w odnalezieniu swoich bliskich. Jasnowidz w tego typu sprawach wielokrotnie współpracował z policją, co dawało naprawdę zaskakujące rezultaty. Jednak mężczyzna bardzo interesuje się polityką i na swoich prywatnych nagraniach często dzieli się z widzami swoimi odczuciami w tej tematyce. Teraz wielu z nich się przeraziło, gdy usłyszeli, kto ma wygrać przyszłe wybory.

Krzysztof Jackowski wyjawił kto wygra wybory

Swoją wizję Jackowski zaczął od premiera Mateusza Morawieckiego, który w ostatnim czasie bardzo stracił na poparciu. Według jasnowidza wokół premiera będzie narastać napięcie związane z coraz większą ilością osób chcących jego odwołania. Ostateczna decyzja ma zależeć od Jarosława Kaczyńskiego, który mimo naporu z zewnątrz nie zmieni premiera. - Otóż będzie sytuacja z Panem Morawieckim, będzie chodziło o jakąś ustawę, co okaże się, że będzie to mocno niezgodne z prawem. Będzie ostra szarpanina o to, by odwołać Pana Morawieckiego. Zwróćcie uwagę, że będzie to gorący czas wyborów do parlamentu europejskiego i wyborów parlamentarnych, wiec tutaj wymiana premiera byłaby nie do końca dobrym posunięciem. Będą straszne napory by zrzucić ze stanowiska premiera Morawieckiego. Ostateczną decyzję będzie musiał podjąć Pan Kaczyński - mówił Krzysztof Jackowski. Jeżeli chodzi o same wybory parlamentarne, to według Jackowskiego partia Roberta Biedronia nie odniesie sukcesów, a Petru wraz ze swoim ugrupowaniem odsunie się z Koalicji Obywatelskiej lub zostanie z niej usunięty. Tak czy owak, będzie to oznaczało dla niego koniec kariery politycznej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Jackowski dodaje również, że KO zdobędzie od 20 do 22% poparcia, a jeżeli PO zdecydowałoby się odejść z koalicji, to ich samodzielny wynik byłby o wiele niższy. Następnie jasnowidz skupia się wokół PiS, który ma bardzo zyskać na zwycięstwie w wyborach do samorządów. Co więcej, płomień nadziei, który zapłonął wokół opozycji ma szybko zacząć przygasać, oczywiście na korzyść partii Kaczyńskiego. PiS ostatecznie ma uzyskać 36-38%, co da im kolejne zwycięstwo w wyborach. Dodatkowo po wejściu do Sejmu KO ma zacząć się rozpadać, a w jej szeregach pojawiać osoby z KOD i Obywateli RP.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński jak prezydent? Wyborcy są w szoku, przyznał sobie kolejny przywilej
  2. Gorzej niż w PRL! Morawiecki nie ma zamiaru ustąpić, dopnie swego
  3. Piotrek Żyła powinien się cieszyć? Justyna na święta przygotowała dla niego prezent
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News