JKM nie świętuje 8 marca? Zrobił wyjątek dla posłanki Nowoczesnej - ucałował i wręczył kwiaty (video)

JKM nie świętuje 8 marca? Zrobił wyjątek dla posłanki Nowoczesnej - ucałował i wręczył kwiaty (video) Źródło: fot. youtube.com/wsensie.tv

Lider partii Wolność, Janusz Korwin-Mikke, przy okazji Dnia Kobiet oświadczył, że nie świętuje 8 marca wraz ze swoją żoną. Jak się okazało, zrobił wyjątek dla posłanki Nowoczesnej - wręczył jej kwiaty i ucałował. 

Janusz Korwin-Mikke często wywołuje medialne burze swoimi wypowiedziami na temat kobiet - najczęściej dyskusja toczy się wokół słuszności twierdzeń feministek albo - jak ostatnio - kwestii równych wynagrodzeń dla obydwu płci.

Przy okazji Dnia Kobiet, lider partii Wolność w rozmowie z jednym z dzienników oświadczył, że w żaden sposób nie świętuje 8 marca i nie wręcza kwiatów swojej żonie.

Jak się jednak okazuje, Korwin-Mikke zrobił od tej zasady wyjątek dla posłanki Nowoczesnej, Joanny Scheuring-Wielgus. Jak można zobaczyć na opublikowanym w sieci filmie, polityk zaczepił opozycjonistkę na sejmowym korytarzu, ucałował ją w dłoń i pobiegł po kwiaty.

Co ciekawe, Janusz Korwin-Mikke przy okazji przeprosił posłankę Nowoczesnej. Ta z kolei z uśmiechem na twarzy przyjęła kwiaty i przeprosiny.

https://www.youtube.com/watch?v=AAeCuZ-pAKM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News