Działacze KNP i PO obrażają JKM-a i Brauna. "Lekki pedofil, psychol, oficer WSI"

Działacze KNP i PO obrażają JKM-a i Brauna. "Lekki pedofil, psychol, oficer WSI"

Działacze Kongresu Nowej Prawicy mocno ćwiczą łacinę w mediach społecznościowych. II wiceprezes stołecznego oddziału KNP nazywa Janusza Korwin-Mikkego mianem „staruszka lekkiego pedofila”.

Również Członek Rady Głównej KNP, Krzysztofa Pawlak rzucał mięsem. Tym razem w innego „antysystemowca”, Grzegorza Brauna, o którym napisał, jak czytamy na portalu wmeritum.pl „tego psychola nie będziemy popierać. Grzegorz Braun to po prostu żałosne popłuczyny po Stanisławie Michalkiewiczu.”

obrazek 206Swego czasu spektakularnym transferem do KNP było dołączenie do partii Przemysława Wiplera. Partia zyskała wtedy pierwszego posła. II wiceprezes oddziału stołecznego KNP pisze jednak „no właśnie - ale oficer WSI - rzyguś wipletek, po to przyszedł do KNP, żeby ją rozwalić...” Słowa te mogą nawiązywać do osoby posła Wiplera właśnie.

Z kolei europosłanka PO, Róża Thun w kpiący sposób informowała swoich czytelników na Twitterze o kontuzji Korwin-Mikkego. „Nasz biduś! Cierpiący, ale heroicznie jedzie walczyć z Europą!". Wtórowała jej między innymi blogerka Kataryna. Chcesz być na bieżąco? Polub Pikio.pl
ds, źródło: Facebook.com, Twitter.com, Wmeritum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News