Janusz Korwin-Mikke kontynuuje swoją podróż po nadmorskich miejscowościach w ramach akcji Wakacje z Korwinem. Podczas spotkań z mieszkańcami przekonuje ich, by zaufali mu w nadchodzących wyborach. W Mrzeżynie lider partii KORWiN wdał się w gorącą dyskusję z przybyłymi na spotkanie.

Najpierw jeden z uczestników spotkania zażądał, by Korwin-Mikke przeznaczył 10 000 złotych na niepełnosprawnych. Gdy lider partii KORWiN odpowiedział mu, że właśnie to zrobił, mężczyzna zripostował, iż nie obchodzą go niepełnosprawni fizycznie, tylko umysłowo.

– Odnoszę wrażenie, że Pan jest niepełnosprawny umysłowo, więc przerywamy rozmowę – odpowiedział mężczyźnie zirytowany Korwin-Mikke.

– Pan jest chory na głowę – odpowiedział uczestnik spotkania.

Następnie Korwin-Mikke zaczął opowiadać, że kiedyś zdarzyło mu się na spotkaniu w Garwolinie porozmawiać z niepełnosprawnym umysłowo człowiekiem. Mężczyzna miał przyznać, że ma „nie w porządku z głową”, ale domaga się, by jego słowa traktowano tak samo uważnie.

– Nie będę słów debila traktował tak samo poważnie, jak traktuję człowieka mądrego i KONIEC – krzyknął Korwin-Mikke.

– Pan jest debil – odpowiedział uczestnik spotkania.

Następnie do głosu doszły starsze kobiety, które wyraziły poparcie dla Korwin-Mikkego. Potem znów jednak do głosu doszedł przeciwnik gospodarza spotkania, który zaczął go przedrzeźniać. Poniżej film z całej sytuacji, który umieścił jeden z internautów.

https://www.youtube.com/watch?v=LjPg6x16NqA&feature=youtu.be

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również