Wygląda na to, że mimo pobytu w brukselskim szpitalu lidera partii Wolność nie opuszcza dobry humor. W wystosowanym przez siebie liście złożył nietypowy apel do ministra Infrastruktury i Budownictwa – Andrzeja Adamczyka.

Pismo Janusza Korwin-Mikkego dotyczy głośnego ostatnio konfliktu taksówkarzy z firmą Uber. Kontrowersyjny europoseł w ironiczny sposób ,,chwali” plany polskiego rządu mające na celu wprowadzenie ograniczeń dla Ubera w Polsce.

W związku z tym Janusz Korwin-Mikke apeluje, by rząd nie poprzestawał jedynie na wzbudzającej w ostatnim czasie emocje firmie. Ma on pomysł na wprowadzenie podobnych ograniczeń w innej branży.

Wnosimy, WEkscelencjo, o wydanie zakazu korzystania z tzw. e-maili, czyli poczty elektronicznej – apeluje w sarkastycznym liście Janusz Korwin-Mikke.

Polityk przekonuje, że takie działanie przyniosłoby szereg pozytywnych skutków dla polskiego państwa. Po pierwsze zwiększyłyby się wpływy do budżetu, ponieważ kupowano by znacznie więcej znaczków pocztowych niż obecnie, a także powstałoby co najmniej 200 tysięcy nowych miejsc pracy dla listonoszów.

Ci wszyscy ludzie, z wdzięczności za to, że mają stałą, państwową pracę, niewątpliwie zagłosowaliby w najbliższych wyborach na PiS. 200 000 wyborców plus ich rodziny – nie wątpię więc, że WEkscelencja poważnie to rozpatrzy – drwi lider partii Wolność.

źródło: se.pl

...

Zobacz również